Synek Stępień i Rzeźniczaka nie ma śmiertelnego genu! Nowe informacje w sprawie zdrowia Oliwiera!

16 maja 2022
Przez: : M.S.

Magdalena Stępień podzieliła się ze swoimi obserwatorami wspaniałą nowiną dotyczącą zdrowia jej synka. Okazuje się, że lekarze w Izraelu wykluczyli śmiertelny gen u Oliwiera.

Choroba syna Stępień

Magdalena Stępień od kilku miesięcy przebywa w Izraelu, gdzie obecnie leczony jest jej synek Oliwier. Przypomnijmy, że na początku roku modelka podzieliła się ze swoimi obserwatorami dramatyczną wiadomością na temat zdrowia swojego dziecka. Stępień wyjawiła, że u Oliwiera wykryto nowotwór wątroby. Modelka zdecydowała się wówczas na zbiórkę, która miała zapewnić jej dziecku badania i wstępne leczenie w izraelskiej placówce.

Zobacz także: Stępień odpowiada na oświadczenie Rzeźniczaka

W Polsce lekarze wykryli u Oliwiera śmiertelny gen SMARTCB1. Dla Magdy priorytetem było powtórzenie badań i potwierdzenie tej diagnozy, dlatego zdecydowała się diagnozę w Izraelu.

Synek Stępień nie ma śmiertelnego genu!

Teraz modelka przekazała informację na temat wyników badań lekarzy w Izraelu i jak się okazało synek Stępień nie ma śmiertelnego genu: Magda na swoim Instagramie przekazała wspaniałą wiadomość:

Wiadomość, którą zaraz się z Wami podzielę, to jedna z najważniejszych informacji, jakie kiedykolwiek otrzymałam w swoim życiu. Jak dobrze wiecie, u mojego syna Oliwiera na badaniach w Polsce wykryto w guzie MRT gen SMARTCB1. Ta diagnoza musiała zostać potwierdzona i był to mój priorytet. Musiałam zrobić absolutnie wszystko, co w mojej mocy, żeby potwierdzić diagnozę i pozbyć się wszelkich wątpliwości, dlatego zdecydowałam się na powtórzenie badań w Izraelu“.

Była partnerka Rzeźniczaka dodała, że przyjazd do Izraela był najlepiej podjęta decyzją i nie jest wdzięczna swojej intuicji, ze zdecydowała się na ten krok:

Przyjazd tutaj był najlepszą decyzją, jaką mogłam podjąć, bo okazało się, że Oliwier NIE MA śmiertelnego genu SMARTCB1, który został znaleziony w Polsce. Intuicja matki nigdy nie zawodzi, dlatego w tak trudnych przypadkach warto polecieć do innego kraju w celu potwierdzenia diagnozy. W naszym przypadku to ogromny cud. Jestem wdzięczna Bogu, że prowadził mnie i dzięki matczynej intuicji okazało się, że miałam rację

Dzięki tej diagnozie synek Stępień będzie mógł w najbliższym czasie przejść operacje i wrócić do normlanego życia.

Zobacz także: Zbiórka na leczenie synka Stępień i Rzeźniczaka

Źródło: Instagram Magdalena Stępień

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej