Syn Wojtka Szczęsnego po raz pierwszy na meczu swojego taty

20 listopada 2019
Przez: : W.M.

Syn Mariny i Wojtka Szczęsnych pojawił się wczoraj na Stadionie Narodowym i kibicował Polakom podczas ważnego spotkania. Synek Szczęsnego na meczu po raz pierwszy w życiu!

Dumni rodzice pochwalili się w sieci zdjęciami synka Liama, jak pierwszy raz kibicuje swojemu tacie podczas ważnego meczu. Wczoraj Polacy wygrali na warszawskim stadionie ze Słowenią, a wsparcie mieli również w jednym z młodszych kibiców, jaki obecny był na stadionie.

Awans do Euro 2020

Podczas wczorajszego spotkania na Stadionie Narodowym w Warszawie reprezentacja Polski pokonała Słowenię wynikiem 3:2. Był to ich ostatni mecz eliminacyjny do Euro 2020. Zwycięstwo przypieczętowało nasz awans do samego turnieju. Już za samym początku meczu w 4 minucie pierwszego gola trafił Szymański, a następnie celnie strzelili do bramki Lewandowski i Góralski. Było to również ostatnie wystąpienie w biało-czerwonych barwach naszego napastnika Łukasza Piszczka, który ogłosił swoje odejście z reprezentacji.

Jak się okazuje, na trybunach do boju zagrzewał półtoraroczny kibic – Liam.

Synek Szczęsnego na meczu

Podczas wczorajszego meczu po raz pierwszy na trybunach obecny był syn Mariny i Wojtka Szczęsnych. Chłopiec urodził się w połowie 2018 roku i to było jego pierwsze wyjście na mecz. Dumni rodzice pochwalili się tym wydarzeniem w swoich mediach społecznościowych. Marina relacjonowała wydarzenie również na swoim Instastory.

„Liam pierwszy raz w życiu na meczu” – podpisała zdjęcie Marina.

Przy okazji pochwaliła się wielkim sukcesem, jakim jest już 5 miejsce jej najnowszego singla na karcie na czasie na YouTube.

Po zwycięskim meczu młody kibic mógł wejść na murawę i razem z tatą pograć przez chwilę w piłkę. Młodzi rodzice nie szczędzili sobie czułości i wzajemnego wsparcia. Marina wybrała na tę okazję świetną stylizację. Ubrała oryginalną srebrną kurtkę i buty w takim samym kolorze. Jak zwykle wyglądała oszałamiająco!

Ostatnia gra roku dla reprezentacji z najlepszym wsparciem, jakie mogłem sobie wyobrazić! Piękne momenty”.