Szahira Bisiorek: [wiek, Hotel Paradise, związek, Instagram]

30 sierpnia 2022
Przez: : KS

Szahira Bisiorek to uczestniczka 6. edycji programu Hotel Paradise, która pojawiła się w Rajskim Hotelu jako jedna z pierwszych kobiet. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Szahira Bisiorek: wiek

Z dostępnych w sieci informacji możemy dowiedzieć się, że Szahira ma 26 lat. Wiadomo także, że swoją codzienność dzieli między Warszawę i Poznań. Na co dzień jest manadżerką marki odzieżowej, która stworzyła jej mama. Jest absolwentką szkoły hotelarskiej i studiów kosmetologicznych.

Może trudno w to uwierzyć, ale w czasach nastoletnich piękna blondynka była prawdziwą chłopczycą. Wtedy wolny czas spędzała na quadach, jeżdżąc konno lub strzelając z wiatrówki. Co ciekawe, grała także w football amerykański… w drużynie męskiej.

Dużą przemianę przeszła w chwili, gdy wystartowała w wyborach miss. Od kiedy skończyła 14-lat próbowała swoich sił w konkursach piękności. Jak się okazuje, z dobrym skutkiem. Mianowicie, udało jej się zdobyc tytuł Miss Wielkopolski i dotrzeć do finału Miss Polski. Ponadto, reprezentowała Polskę w konkursach zagranicznych.

Szahira Bisiorek
Szahira Hotel Paradise 6

Zobacz także: Co wiemy o Adamie z Hotel Paradise 6?

Szahira Bisiorek: Hotel Paradise 6

Szahira z Hotel Paradise 6 zdradziła, że miłości szuka już od jakiegoś czasu. Wyjawiła, że do tej pory starała się ją znaleźć między innymi na portalach randkowych. Za sobą ma trzy poważne związki. Życie singielki wiedzie od około półtora roku.

Ideał mężczyzny według 26-latki to wysoki brunet z zarostem i ciemnymi oczami. W płci przeciwnej według niej najbardziej jednak liczy się charakter. Chce, aby jej partner był spontaniczny, żywiołowy i nieco szalony.

Szahira Bisiorek: Instagram

Uczestniczka Hotel Paradise 6 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @szahira.hotelparadise6. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 4 tysiące użytkowników, lecz to tylko kwestia czasu, aż liczba ta znacznie wzrośnie.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej