Rozenek wróciła do pracy! Na planie “Projektu Lady” w różowym komplecie wygląda zjawiskowo!

26 czerwca 2020
Przez: : M.J

Poporodowe plany Małgosi Rozenek-Majdan przez pandemię koronawirusa zmieniły się diametralnie. Zaledwie dwa tygodnie po narodzinach Henia, wróciła do pracy. Teraz na swoim profilu pokazała zdjęcia z planu “Projektu Lady”. Przy okazji podziękowała wszystkim, dzięki którym może ponownie wziąć udział w tym projekcie! Musimy przyznać, że macierzyństwo jej służy! Zobaczcie! Rozenek wróciła do pracy!

10 czerwca Małgosia Rozenek -Majdan wraz z Radosławem zostali szczęśliwymi rodzicami. Henio przyszedł na świat w jednej z warszawskich klinik. Od tamtej pory Majdanowie niemal codziennie pokazują swoją pociechę na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Tym razem Małgosia pokazała zdjęcia z planu do kolejnej edycji programu “Projektu Lady”. W obszernym poście podziękowała wszystkim, którzy stanęli na wysokości zadania i stworzyli świeżo upieczonej mamie idealne warunki do pracy. My dodatkowo zwróciliśmy uwagę na jej różowy komplet, w którym wygląda zjawiskowo! Zobaczcie!

Rozenek wróciła do pracy!

Już na wstępie zaznaczyła, że była przerażona myślą o powrocie do pracy zaledwie dwa tygodnie po porodzie:

“Zdjęcia do Projektu Lady 5 ruszyły pełną parą👍 nie ukrywam, że na początku byłam przerażona perspektywą powrotu na plan dwa tygodnie po urodzeniu dziecka.”

Jak się okazuje, zdjęcia miały ruszyć już w marcu i potrwać do połowy kwietnia, jednak koronawirus pokrzyżował te plany:

“Pierwotnie zdjęcia miały ruszyć w marcu i potrwać do połowy kwietnia, ale epidemia wszystko pokrzyżowała. “

Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Dzięki temu Małgorzata mogła spokojnie oczekiwać przyjścia na świat swojego synka:

“Miałam dzięki temu piękną, książkową końcówkę ciąży, co bardzo ucieszyło mojego lekarza prowadzącego, który się śmiał, że trzeba było światowej pandemii żebym zaczęła się zachować jak kobieta w ciąży 😂 tak dobrze się czułam, że trudno mi było zwolnić, ale jak świat zwolnił to ja tez siłą rzeczy 😁 “

Następnie podziękowała stacji TVN oraz Golden Media Polska za to, że stworzyli jej niesamowite warunki do pracy. Jak również podkreśliła, marzy o tym, aby każdy pracodawca miał takie samo podejście do mam, które po porodzie chcą się spełniać zawodowo:

“Marzy mi się, żeby każdy pracodawca w Polsce był w stanie stworzyć takie warunki powrotu po urodzeniu dziecka, dla swoich pracownic. Wiem, że tak nie jest i tym bardziej doceniam warunki jakie mi i mojej rodzinie stworzono 🙇‍♀️🙏❤️”– cały wpis zobaczycie poniżej.

Dodatkowo musimy przyznać, że Małgosia wprost promienieje, a w różowym komplecie wygląda obłędnie.

Jak się również okazuje, Małgorzata wraz z całą rodziną zamieszkała w Pałacu w Rozalinie:

“z całą rodziną, która też musi się jakoś odnaleźć w tej sytuacji. Radosław musi co prawda dalej dojeżdżać do pracy, ale chłopcom przez homeschooling jest wszystko jedno gdzie są😁 a #gangmajdana zachwycony 😁”

Nie możemy się już doczekać, aż zobaczymy Małgorzatę Rozenek-Majdan w akcji na ekranach naszych telewizorów!

Też jesteście ciekawi kolejnej edycji “Projektu Lady”?

Zobaczcie również: Rozenek na pierwszym spacerze z Heniem! Klasyczny wózek za ponad 5 tys. zł robi wrażenie!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej