Szelągowska pierwszy dzień po kwarantannie i już w pracy – “Zaczynamy remont”!

10 listopada 2020
Przez: : MC

Dorota Szelągowska pierwszy dzień po kwarantannie postanowiła spędzić w pracy, na planie kolejnego odcinka programu “Totalne remonty Szelągowskiej”.

Dorota Szelągowska to jedna z najbardziej popularnych projektantek wnętrz w naszym kraju. Zyskała ogromną sympatię widzów nie tylko dzięki swoim praktycznym i oryginalnym pomysłom podczas urządzania mieszkania, ale przede wszystkim dzięki charyzmie, empatii i ogromnemu poczuciu humoru. Dorota prezentowała swój talent w takich programach jak: „Weekendowe metamorfozy Doroty”, „Domowe rewolucje”, “Totalne remonty Szelągowskiej” czy „Polowanie na mieszkanie”.

Dorota ma za sobą kilka związków i jest podwójną rozwódką. Z pierwszego małżeństwa ma 19-letniego syna Antoniego, a z kolejnego córkę Wandę, urodzoną w 2018 roku.

Zobacz także: Załamana Szelągowska dodała poruszający post! Zrozumie ją każda mama!

Szelągowska pierwszy dzień po kwarantannie i już w pracy!

Warto przypomnieć, że Dorota pod koniec października zaraziła się kronawirusem. Jak sama poinformowała:

„W tej kwestii wolałabym być negatywna, ale się nie udało. Mimo masek, przyłbic, dystansu, odkażania i mycia rąk. Setki sytuacji gdzie byłam narażona na wirusa, a przewrotnie zaraziłam się we własnym domu. Ale przynajmniej wiem, że dzięki tym wszystkim środkom ochrony, nie sprzedałam covidu ludziom w sklepie czy na ulicy. I ta świadomość pomaga. Uważajcie na siebie i innych. Dbajcie.”

Okazuje się, że Dorota wróciła już do zdrowia i czuje się dobrze. Co więcej, Szelągowska w pierwszy dzień po kwarantannie wybrała się na plan, aby kręcić kolejne odcinki swojego programu. Warto przypomnieć, że “Totalne remonty Szelągowskiej” to nowy program, w którym projektantka wraz z ekipą przeprowadza remonty osobom zgłoszonym w tajemnicy do programu. Celem programu jest pomoc i odmiana mieszkań osób, które na co dzień poświęcają się bezinteresownie dla innych.

“Pierwszy dzień na wolności – powrót do pracy. Zaczynamy remont 😍😍😍” – napisała Dorota na Instagramie.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci nie kryli zachwytu z powodu powrotu Doroty do pracy. Czytamy:

“Miłej pracy 😉 Na pewno wyjdzie pięknie ❤️ jak zawsze

“Słodkie uśmiechy, miłej pracy wszystkim 🤗”

“Dobrze Was widzieć w swoim żywiole 🔥😍!”

Będziecie oglądać kolejne odcinki “Totalne remonty Szelągowskiej”?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz