Szelągowska pokazała choinkę i świąteczny wystrój domu. Jest po prostu…PIĘKNIE!

25 grudnia 2020
Przez: : J.J

Nie od dziś wiadomo, że Dorota Szelągowska ma świetny gust i poczucie stylu. Nic więc dziwnego, że co roku czekamy z niecierpliwością, aż pokaże nam swoje udekorowane, świąteczne drzewko. Jak wygląda w tym roku? Zobaczcie, bo jest na czym zawiesić oko! Szelągowska pokazała choinkę i świąteczny wystrój domu.

Dorota Szelągowska to niekwestionowanie jedna z najpopularniejszych projektantek wnętrz w naszym kraju. Na swoim koncie ma wiele programów telewizyjnych, w których pokazuje, jak skutecznie zmienić wnętrze domu. Przez lata kariery zawodowej zdobyła masę fanów, którzy chętnie zasiadają przed telewizorami, słuchając jej porad dotyczących remontów i projektowania wnętrz. Często Dorota prezentuje, jak zrobić prawdziwą rewolucję za nieduże pieniądze. Bezsprzecznie posiada zmysł do urządzania mieszkań, którym bardzo chętnie dzieli się z nami od wielu lat.

Jak co roku, informowaliśmy Was o świątecznych drzewkach i dekoracjach domu polskich gwiazd. TUTAJ możecie zobaczyć, jak prezentują się ich bożonarodzeniowe drzewka. Wiele osób czekało również na Dorotę Szelągowską. Projektantka w końcu zdecydowała się pokazać choinkę oraz świąteczne dekoracje. Jak zwykle robią wrażenie!

Szelągowska pokazała choinkę i świąteczny wystrój domu.

Dorota postawiła na zielone girlandy i wieńce, przyozdobione w jasne lampki. Oprócz tego, na zaprezentowanych zdjęciach wnętrza, widnieją białe świece. Choinka jest duża i oczywiście żywa. Ma duże lampek o ciepłej barwie. Przyozdobiona jest bardzo bogato – widnieją na niej bombki w kolorach bordowym i złotym oraz inne dekoracje jak, świąteczne skarpety, szydełkowe ozdoby i luźno zarzucone łańcuchy. Świąteczne dekoracje świetnie wpasowały się wystrój domu, w którym dominują neutralne i bardzo stonowane kolory. Całość choć bez przepychu robi ogromne wrażenie. Zobaczcie i sami oceńcie!

Źródło zdjęć: https://www.instagram.com/p/CJLyZfeg5Iz/

Fani Szelągowskiej skomplementowali jej świąteczne dekoracje i drzewko:

“Woow😍😍”

“Cudowne wnętrze…no ale nie może być inaczej 😊 Wesołych świąt 😊😊😊”

“Absolutnie przepiękne wnetrza👏”


“Pani Doroto….. Wnętrze przepiękne ❤️❤️❤️”

“Petarda 👍👍👍”

A Wam, jak podoba się świąteczny wystrój Doroty Szelągowskiej? My jesteśmy oczarowani!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz