Szelągowska przyszła do telewizji na kacu! Szczere wyznanie!

11 sierpnia 2020
Przez: : MC

Szelągowska przyszła do telewizji na kacu! Okazuje się, że Dorota na swój pierwszy casting przybyła zaraz po suto zakrapianej imprezie. O szczegółach opowiedziała w rozmowie z Agatą Młynarską.

Dorota Szelągowska jest prezenterką telewizyjną, która znana jest z prowadzenia programów dotyczących remontów, wystroju wnętrz i organizacji mieszkań. Swoje pomysły prezentowała w takich programach jak „Weekendowe metamorfozy Doroty”, „Domowe rewolucje”czy „Polowanie na mieszkanie”. Dorota rozpoczęła karierę telewizyjną już w 1998 roku prowadząc młodzieżowy program emitowany w TVP1 – “Rower Błażeja”.

Zobacz także: Afera z Dorotą Szelągowską! Projektantka wnętrz wydała oświadczenie!

Szelągowska przyszła do telewizji na kacu!

Córka Katarzyny Grocholi wystąpiła w programie Agaty Młynarskiej, gdzie zdobyła się na szczere wyznanie. Dorota opowiedziała o swoich początkach kariery. Okazuje się, że na pierwszy casting zaciągnęli ją znajomi i to tuż po imprezie osiemnastkowej! Szelągowska wyznała, że miała wówczas koszmarnego kaca. Mimo to przystała na pomysł swoich przyjaciół i wzięła udział w castingu na prowadzącą programu “Rower Błażeja”.

“Znajomi zaciągnęli mnie siłą do kolejki WKD. O siódmej po imprezie. Możesz sobie wyobrazić, ale też inaczej się ma kaca w tym wieku. To jest taka rzecz, która się zmienia. Oni wszyscy zapisali się ze mną na ten casting, żebym ja tylko na niego poszła” – zdradziła Szelągowska w rozmowie z Agatą Młynarską.

Co ciekawe, okazało się, że znajomi Doroty dobrze postąpili namawiając ją do udziału w castingu, ponieważ już po kilku dniach oddzwoniono do Szelągowskiej i poinformowano, że dostała się do programu!

Spodziewaliście się takiej historii?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz