Połącz się z nami

Szelągowska zaszalała z fryzurą! Do złudzenia przypomina pewną osobę!

Szelągowska

Moda i uroda

Szelągowska zaszalała z fryzurą! Do złudzenia przypomina pewną osobę!

Dorota Szelągowska zaprezentowała się swoim obserwatorom na Instagramie w zupełnie nowej fryzurze. Jak wygląda? Otóż ku wielkiemu zaskoczeniu, do złudzenia przypomina w niej pewną kobietę! Musicie to zobaczyć! Szelągowska zaszalała z fryzurą!

Źródło:
https://www.instagram.com/p/CDtrzS5Aalc/

Dorota Szelągowska to polska prezenterka telewizyjna, która swoją aktywność zawodową rozpoczęła już w 1998 roku. Na swoim koncie ma prowadzenie wielu programów. Zaczynając od „Roweru Błażeja”, przez „Polskie Lato”, „Pytanie na śniadanie”, „Dietosferę”, Dach nad gwiazdami” „Hotelove” oraz „Domy Gwiazd”.

Od 2014 posiada własny program uwielbiany przez wielu widzów „Dorota Was urządzi”, który doczekał się swoich kontynuacji. Widzowie pokochali Dorotę i jej zmysł to urządzania mieszkań, gdyż udowadnia ona, że wnętrze może przejść prawdziwą rewolucję, bez wydawania na to bardzo dużych pieniędzy. Pokazuje co mieści się w obecnych trendach oraz jak zrobić coś, z niczego. Nic dziwnego, że przez lata aktywności zgromadziła ogromną rzeszę fanów!

Dorota chętnie prezentuje również wnętrze swojego domu. Ostatni na przykład informowaliśmy Was o jej salonie w wersji zimowej. Projektantka udowodniła, że kilkoma dekoracjami można zmienić całkowity wystrój.
Przeczytacie tutaj: Przepiękny salon Doroty Szelągowskiej! Zimowa wersja robi wrażenie!

Dorota na co dzień jest posiadaczką krótkiej fryzury, którą albo lekko upina albo czesze gładko. Ostatnio postanowiła nieco zaszaleć i wybierając się do utalentowanego Macieja Wróblewskiego zdecydowała się na zrobienie grzywki na bok.

Szelągowska zaszalała z fryzurą!

Na jednym z najnowszych zdjęć na Instagramie Dorota zaprezentowała się swoim obserwatorom natomiast w zupełnie nowej odsłonie. Tym razem jest to kręcona czupryna nazywana powszechnie „mokrą włoszką”. Internautów nie tyle zdziwiła nowa fryzura Doroty, a jej łudzące podobieństwo do jej mamy – Katarzyny Grocholi.

View this post on Instagram

Od dziś porzucam czesanie. #mamotoja

A post shared by Dorota Szelągowska (@dotindotin) on

Trudno nie zgodzić się z tymi licznymi komentarzami, w których internauci nie mogą wyjść z zachwytu nad podobieństwem obu kobiet. Zobaczcie!

„Czysta mama😘😘😘❤”

„Teraz widzę podobieństwo ❤️”

„Cała Mama!🤩🤩🤩🤩🤩🤩”

„Cala mama🔥🔥”

„Jaka do mamy podobna 😍😍😍”

A Wy zgadzacie się z opinią internautów?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry