Połącz się z nami

SZOK! Julia Wieniawa pokazała pośladki!

News

SZOK! Julia Wieniawa pokazała pośladki!

Julia Wieniawa to polska aktorka, piosenkarka, prezenterka telewizyjna i osobowość medialna. Popularność przyniosła jej rola Pauli w serialu Rodzinka.pl. Mogliśmy ją również zobaczyć na dużym ekranie w filmie Patryka Vegi „Kobiety Mafii”.

View this post on Instagram

☀️

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Julia jest bez wątpienia jednym z największych zaskoczeń, jeśli chodzi o gwiazdy młodego pokolenia. Nie dawno była znana jako dziewczyna Antka Królikowskiego, ale młoda gwiazda doskonale wie co robić, aby było o niej głośno i jak zapracować sobie na własne imię i nazwisko. Teraz jest jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Często można ją zobaczyć na ściankach, ważniejszych medialnych wydarzeń, gdzie za każdym razem wzbudza ogromne zainteresowanie i potrafi oczarować wszystkich swoją urodą.

Wieniawa często udziela się na swoim Instagramowym profilu. I to właśnie tam ostatnio zaprezentowała wszystkim swoje wdzięki. Młoda aktorka i piosenkarka pojechała na wakacje na Wyspy Zielonego Przylądka, gdzie co chwile robi fotki, które następnie umieszcza na swoim profilu. Na jednym ze zdjęć możemy ją zobaczyć w kusym różowym stroju w, którym przy okazji eksponuje swoje gołe pośladki.

View this post on Instagram

Pink it’s not even a question 💖

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on


Źródło:
https://www.instagram.com/p/BvEePvmBcfN/

Pod zdjęciem od razu posypały się komentarze od fanów Julki, którzy byli pod ogromnym wrażeniem figury aktorki.
„Jesteś tak gorąca że przy tobie piasek jest nawet zimny” – napisał jeden z fanów.
Fani nawiązują również do jej związku z Antkiem Królikowskim
” Pewnie Królikowski wyrywa teraz z głowy włoski”.
Wieniawa i Królikowski uchodzili za jedną z najładniejszych i bardzo lubianych par. Dużym szokiem dla wszystkich było ich rozstanie, którego nikt się nie spodziewał.

Bez wątpienia Julka ma się czym pochwalić. W każdej stylizacji wygląda dobrze, a jej zdjęcia w kusych strojach kąpielowych za każdym razem robią furorę wśród internautów.

Nic tylko pozazdrościć !

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry