Połącz się z nami

Szok! Tak wyglądała kiedyś jedna z mentorek „Projektu Lady”! Nie do poznania!

News

Szok! Tak wyglądała kiedyś jedna z mentorek „Projektu Lady”! Nie do poznania!

Czwarty sezon programu „Projekt Lady” zbliża się do końca. Widzowie chętnie oglądają perypetie uczestniczek, ale również z zaciekawieniem obserwują mentorki, które pomagają przyszłym damą się zmieniać. Jedną z nich jest Tatiana Mindewicz- Paucz i to właśnie ona zamieściła ostatnio na Instagramie swoje stare zdjęcie. Będziecie w szoku jak wtedy wyglądała!

Program „Projekt Lady” zagościł na ekranach naszych telewizorów w 2016 roku szybko zyskując spora popularność. Jest to realisty-show w którym udział bierze kilkanaście młodych kobiet, których sposób życia jest bardzo wyluzowany i imprezowy. Dziewczyny pod okiem ekspertów oraz mentorek zmieniają swoje myślenie, sposób bycia, nabierają ogłady i uczą się manier – dążąc do miana prawdziwej damy. Program wygrywa ta, która przejdzie największa przemianę.

W roli prowadzącej program odnalazła się Małgorzata Rozenek-Majdan, która również wspiera i motywuje uczestniczki. Mentorkami zaś są: Irena Kamińska-Radomska, która uczy dziewczyny dobrych manier i międzynarodowej etykiety oraz Tatiana Mindewicz-Puacz, która pomaga jako psychoterapeuta pomaga im w relacjach międzyludzkich oraz odkrywaniu samych siebie.

Tatiana jest dyplomowaną psychoterapeutką, doradcą komunikacji interpersonalnej, ale także trenerem rozwoju osobistego, W kolejnych edycjach „Projektu Lady” zyskiwała coraz większą sympatię widzów, a jej postać jest obecnie rozpoznawalna szerszej publiczności.

Ostatnio Tatiana na swoim Instagramie opublikowała stare zdjęcie, na którym ciężko rozpoznać znaną nam aktualnie twarz.

„…kiedy po raz kolejny przyjdzie Nam do głowy, żeby wymusić na „naszym Nastolatku” jakiś przejaw aktywnej komunikacji, nieco uśmiechu lub przynajmniej spojrzenie o konkretnej treści, dającej nam, rodzicom namiastkę poczucia, że jesteśmy słuchani….poszukajmy własnego zdjęcia sprzed X-lat … a potem ODPUŚĆMY Z CZUŁOŚCIĄ” – z pedagogicznym przesłaniem napisała Tatiana pod zdjęciem.

Zobaczcie tak wyglądała kiedyś mentorka „Projektu Lady”! Co za zmiana!

I co sądzicie? Też nie możecie uwierzyć, że to właśnie ona.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry