“Projekt Lady”: Tak wyglądała kiedyś jedna z mentorek. Tatiana Mindewicz-Puacz na starym zdjęciu jest nie do poznania!

6 lutego 2022
Przez: : W.M.

Widzowie od kilku sezonów chętnie oglądają perypetie uczestniczek programu Projekt Lady, ale również z zaciekawieniem obserwują mentorki, które pomagają przyszłym damom się zmieniać. Jedną z nich jest Tatiana Mindewicz-Puacz. Zobaczcie, jak kiedyś wyglądała.

Projekt Lady

Program Projekt Lady zagościł na ekranach naszych telewizorów w 2016 roku, szybko zyskując sporą popularność. Jest to reality-show, w którym udział bierze kilkanaście młodych kobiet, których sposób życia jest bardzo wyluzowany i imprezowy. Dziewczyny pod okiem ekspertów oraz mentorek zmieniają swoje myślenie, sposób bycia, nabierają ogłady i uczą się manier – dążąc do miana prawdziwej damy. Program wygrywa ta, która przejdzie największą przemianę.

W roli prowadzącej program odnalazła się Małgorzata Rozenek-Majdan, która również wspiera i motywuje uczestniczki. Mentorkami zaś są: Irena Kamińska-Radomska, która uczy dziewczyny dobrych manier i międzynarodowej etykiety oraz Tatiana Mindewicz-Puacz, która jako psychoterapeuta pomaga im w relacjach międzyludzkich oraz odkrywaniu samych siebie.

Tatiana Mindewicz-Puacz kiedyś

Tatiana jest dyplomowaną psychoterapeutką, doradcą komunikacji interpersonalnej, ale także trenerem rozwoju osobistego.

Zobacz także: Wszystko o Tatianie Mindewicz-Puacz.

Jakiś czas temu Tatiana na swoim Instagramie opublikowała swoje stare zdjęcie i trudno nie zgodzić się z tym, że od tego czasu mentorka Projekt Lady przeszła gigantyczną metamorfozę.

„…kiedy po raz kolejny przyjdzie Nam do głowy, żeby wymusić na „naszym Nastolatku” jakiś przejaw aktywnej komunikacji, nieco uśmiechu lub przynajmniej spojrzenie o konkretnej treści, dającej nam, rodzicom namiastkę poczucia, że jesteśmy słuchani….poszukajmy własnego zdjęcia sprzed X-lat … a potem ODPUŚĆMY Z CZUŁOŚCIĄ” – z pedagogicznym przesłaniem napisała Tatiana pod zdjęciem.

Zobaczcie, jak kiedyś wyglądała mentorka Projektu Lady.

źródło: Instagram Tatiany Mindewicz-Puacz

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej