Połącz się z nami

SZOK! Zobaczcie, w jaką nową rolę wcieli się WIENIAWA! Tego jeszcze nie było!

News

SZOK! Zobaczcie, w jaką nową rolę wcieli się WIENIAWA! Tego jeszcze nie było!

Julia Wieniawa wcielała się już w przeróżne role. Ta, w której tym razem zobaczymy młodą gwiazdę wprowadzi w lekkie osłupienie nawet jej największych fanów!

O Julii Wieniawie ciągle jest głośno, nie ma tygodnia, żeby tabloidy nie rozpisywały się na temat młodej gwiazdy!
Swoją karierę aktorską rozpoczęła w serialu „Rodzinka.pl” jako dziewczyna Kuby Boskiego, następnie mogliśmy podziwiać ją w m.in. w takich produkcjach jak: „Na Wspólnej” , „W rytmie serca”, „Kobietach Mafii” i wielu, wielu więcej!

Kariera aktorska w serialach i filmach przeplata się z karierą w reklamach telewizyjnych, Julia w zeszłym roku nie znikała ze szklanych ekranów, gdzie w w reklamach mogliśmy widzieć ją dosłownie na każdym kroku!
Rozpoczęła od reklamowania produktów w kampanii tamponów O.B. w 2016 roku następnie w sieci PLUS, a potem poszło jak z górki, kiedy występowała w przeróżnych kampaniach reklamowych jak REEBOK, promując badania cytologiczne, lakiery do paznokci i sieć sklepów DAICHAMANN.

View this post on Instagram

pokaz kolekcji Deichmann @pomadafashionoffice ✌?️?

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Gdzie po raz kolejny zobaczymy Wieniawę?

„Zawsze warto” to nowy serial stacji POLSATU, w którym zobaczymy po raz kolejny młodą aktorkę!
Stacja wyemituje odcinki nowego serialu w jesiennej ramówce.
W produkcji zobaczymy takie gwiazdy jak m.in. KATARZYNĘ ZIELIŃSKĄ i WERONIKĘ ROSATI.

Serial będzie opowiadał o trzech bohaterkach, które do momentu spotkania nie miały ze sobą nic wspólnego, aż do sytuacji, kiedy nie pojawiły się razem w nieodpowiednim miejscu i czasie!
Tragiczny moment, w którym mogły zginąć sprawi, że przestaną być sobie obce.

Kogo zagrają trzy najgłośniejsze nazwiska serialu?

Katarzyna Zielińska wcieli się w postać DOROTY. Serialowa mama trójki dzieci, żona domowego tyrana i człowieka, który zabrał małżonce wolność i godność. I choć początek znajomości pary usłany był różami obecnie Dorota tkwi w strasznej pułapce, nie umiejąc wyrwać się z niezdrowego związku. Celem Doroty jest nowe, lepsze życie. Czy jej się to uda? Zobaczymy!

Weronika Rosati, czyli serialowa MARTA to 34- letnia prawniczka. Marta wyszła za mąż za swoją miłość ze szkolnej ławki jednak jak się okazuje, mężczyzna, którego pokochała prawniczka jest kimś zupełnie innym!

Na koniec zostawiliśmy rolę Julii Wieniawy, być może z tego względu, że wydaje się wywołać najwięcej kontrowersji bowiem Julia, a serialowa ADA zagra kobietę na telefon! Tego jeszcze nie było w karierze aktorskiej Wieniawy! Serialowa Ada wychowuje samotnie kilkuletnie dziecko.
Mąż opuścił ją i zostawił na lodzie z dużymi długami. Jedyną możliwością kobiety, by wyciągnąć swojego syna z rodziny zastępczej i rozpocząć życie na nowo jest szybki zarobek!

Nowa produkcja POLSATU zapowiada się naprawdę dobrze, my z niecierpliwością czekamy, by zobaczyć Julię w nowym wcieleniu! Jak myślicie, czy moda aktorka poradzi sobie w tak kontrowersyjnej roli?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry