SZOK! Zobaczcie, w jaką nową rolę wcieli się WIENIAWA! Tego jeszcze nie było!

16 lipca 2019
Przez: : J.J

Julia Wieniawa wcielała się już w przeróżne role. Ta, w której tym razem zobaczymy młodą gwiazdę wprowadzi w lekkie osłupienie nawet jej największych fanów!

Julia Wieniawa najbardziej rozchwytywana gwiazda show-biznesu

O Julii Wieniawie ciągle jest głośno, nie ma tygodnia, żeby tabloidy nie rozpisywały się na temat młodej gwiazdy!
Swoją karierę aktorską rozpoczęła w serialu “Rodzinka.pl” jako dziewczyna Kuby Boskiego, następnie mogliśmy podziwiać ją w m.in. w takich produkcjach jak: “Na Wspólnej” , “W rytmie serca”, “Kobietach Mafii” i wielu, wielu więcej!

Kariera aktorska w serialach i filmach przeplata się z karierą w reklamach telewizyjnych, Julia w zeszłym roku nie znikała ze szklanych ekranów, gdzie w w reklamach mogliśmy widzieć ją dosłownie na każdym kroku!
Rozpoczęła od reklamowania produktów w kampanii tamponów O.B. w 2016 roku następnie w sieci PLUS, a potem poszło jak z górki, kiedy występowała w przeróżnych kampaniach reklamowych jak REEBOK, promując badania cytologiczne, lakiery do paznokci i sieć sklepów DAICHAMANN.

Julka dostała rolę w nowym serialu!

“Zawsze warto” to nowy serial stacji POLSATU, w którym zobaczymy po raz kolejny młodą aktorkę!
Stacja wyemituje odcinki nowego serialu w jesiennej ramówce.
W produkcji zobaczymy takie gwiazdy jak m.in. KATARZYNĘ ZIELIŃSKĄ i WERONIKĘ ROSATI.

Serial będzie opowiadał o trzech bohaterkach, które do momentu spotkania nie miały ze sobą nic wspólnego, aż do sytuacji, kiedy nie pojawiły się razem w nieodpowiednim miejscu i czasie!
Tragiczny moment, w którym mogły zginąć sprawi, że przestaną być sobie obce.

Jakie wielkie GWIAZDY zagrają w nowej produkcji POLASATU!

Katarzyna Zielińska wcieli się w postać DOROTY. Serialowa mama trójki dzieci, żona domowego tyrana i człowieka, który zabrał małżonce wolność i godność. I choć początek znajomości pary usłany był różami obecnie Dorota tkwi w strasznej pułapce, nie umiejąc wyrwać się z niezdrowego związku. Celem Doroty jest nowe, lepsze życie. Czy jej się to uda? Zobaczymy!

Weronika Rosati, czyli serialowa MARTA to 34- letnia prawniczka. Marta wyszła za mąż za swoją miłość ze szkolnej ławki. Jednak jak się okazuje, mężczyzna, którego pokochała prawniczka jest kimś zupełnie innym!

Zobacz także: Zielińska, Wieniawa i Rosati ZASZALAŁY na planie! Wykonały popisowy taniec! Musicie to zobaczyć [wideo]

Na koniec zostawiliśmy rolę Julii Wieniawy, być może z tego względu, że wydaje się wywołać najwięcej kontrowersji bowiem Julia, a serialowa ADA zagra kobietę na telefon! Tego jeszcze nie było w karierze aktorskiej Wieniawy! Serialowa Ada wychowuje samotnie kilkuletnie dziecko.
Mąż opuścił ją i zostawił na lodzie z dużymi długami. Jedyną możliwością kobiety, by wyciągnąć swojego syna z rodziny zastępczej i rozpocząć życie na nowo jest szybki zarobek!

Nowa produkcja POLSATU zapowiada się naprawdę dobrze, my z niecierpliwością czekamy, by zobaczyć Julię w nowym wcieleniu! Jak myślicie, czy moda aktorka poradzi sobie w tak kontrowersyjnej roli?

Źródło: Instagram juliawieniawa / zawszewartopolsat

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej