Zielińska, Wieniawa i Rosati ZASZALAŁY na planie! Wykonały popisowy taniec! Musicie to zobaczyć [wideo]

22 lipca 2019
Przez: : P.Z.

Jak już wiemy trwają właśnie prace nad nowym serialem z Julią Wieniawą, Katarzyna Zielińską i Weroniką Rosati w rolach głównych. Ciekawi jesteście jak dziewczyny spędzają wolny czas na planie filmowym? Pokazały taniec z „bardzo ciekawą” choreografią! Musicie to zobaczyć!

Już od września w ramówce telewizji Polsat odnajdziemy nowy serial „Zawsze warto”. Serial ma liczyć dwanaście odcinków i odpowiadać ma o trzech kobietach w rolę których wcieliły się Julia Wieniawa, Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska. Kobiety nie znają się, a ich życia nagle łączą dramatyczne okoliczności losu.

„Każda z nich jest inna, a jednak zbliża je wspólna historia. Okoliczności zaczynają się przeplatać, a między dziewczynami pojawia się nić sympatii. Dokąd zaprowadzi je los?” – czytamy na instagramowym profilu serialu

Bohaterki serialu prowadzą zupełnie inne życia, każda ma inną sytuację zawodowa i rodzinną.

Rolę Marty bogatej prawniczki zagra Weronika Rosati

„To prawdziwa kobieta sukcesu – jest nią, bo wierzy, że ZAWSZE WARTO… mieć nadzieję na lepsze jutro!”– napisano na Instagramie

W rolę Ady, najmłodszej z całej trójki wcieliła się Julia Wieniawa (pisaliśmy o tym TUTAJ!). Ada jest rozwódka i młoda mamą z długami, a radzi sobie finansowo zostając kobietą do towarzystwa.

„Niech jej uroda Was nie zwiedzie – w tej głowie zawsze dzieją się szalone rzeczy, Ada próbuje uciec od swojej przeszłości i rozpocząć nowe życie. Czy uda jej się to zrobić?”– czytamy na profilu serialu.

Trzecia z bohaterek serialu jest Dorota, pracująca w banku żona i matka, trwająca w toksycznym małżeństwie, którego nie potrafi się wyrwać. W tej roli zobaczymy Katarzynę Zielińską.

„Dorota ma wspaniałe dzieciaki i serce ze złota! Los pisze dla niej piękną historię, pełną dobrych zmian. Co się stanie, gdy spotka Adę i Martę?” – napisano

Już wcześniej mogliśmy przeczytać o rodzinnej atmosferze na planie serialu. Teraz prace na planie trwają, a aktorki świetnie się dogadują.

„Pierwszy raz spotkałyśmy się na planie w takim składzie, ale mimo że jesteśmy zupełnie inne, od razu poczułyśmy, że jest między nami super energia.”– wyznała Katarzyna Zielińska

Świadectwem tego co powiedziała Zielińska, jest to jak aktorki spędzają wolny czas w przerwach miedzy zdjęciami. Kasia ostatnio zamieściła zabawny filmik na swoim profilu na Instagramie. Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa wykonują „popisy” taneczne, ewidentnie świetnie się bawią.

“Zastanawiam się, czy nie powinnam nas zgłosić do programu MAM TALENT. 
Mamy jeszcze dużo układów. Pracuję również nad programem indywidualnym”-
napisała Kasia pod zdjęciem

„Po oszałamiającym sukcesie naszego występu ogłaszany tournée” – dodała Weronika Rosati

Zobaczcie!

Świetna zapowiedź serialu, nie uważacie? Też jesteście ciekawi czy tą dobrą energię odczujemy oglądając serial? Czekamy!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz