Połącz się z nami

SZOKUJĄCE doniesienia! Księżna Kate wraz z dziećmi WYPROWADZIŁA SIĘ z pałacu!?

News

SZOKUJĄCE doniesienia! Księżna Kate wraz z dziećmi WYPROWADZIŁA SIĘ z pałacu!?

Plotki na temat kryzysu w małżeństwie książęcej pary wciąż pojawiają się w mediach. Jak teraz czytamy w jednym z magazynów na wyspach, księżna Kate zabrała dzieci i wyprowadziła się od księcia Williama! Czy jesteśmy właśnie świadkami rozpadu ich małżeństwa? Zobaczcie!


Jakiś czas temu w mediach było bardzo głośno na temat romansu księcia Williama z najlepszą przyjaciółką Kate Middleton, Rose Hanbury. Pisaliśmy o tym TUTAJ! Teraz najprawdopodobniej William zaskoczył swoją małżonkę gorzkim wyznaniem na temat ich małżeństwa! Jeżeli wierzyć doniesieniom z Wysp Brytyjskich, księżna Kate nie mogła
już dłużej znieść upokorzenia i wszystko wskazuje na to, że wyprowadziła się z pałacu zabierając ze sobą dzieci!

Źródło:
https://www.youtube.com/watch?v=gyje9ckTEt0&t=53s


Jak donosi magazyn „Star”, między Kate i Williamem doszło do kłótni, która była przyczyną wyprowadzki księżnej.


„Powiedział Kate, że ostatnio jest trochę nieszczęśliwy w małżeństwie. Stwierdził, że zaczynają tracić iskrę”– powiedział informator magazynu „Star”.

Źródło:
https://www.youtube.com/watch?v=gyje9ckTEt0&t=53s


Te słowa tak uraziły księżną, że postanowiła na pewien czas opuścić mury pałacu i w spokoju poukładać sobie wszystko. Chwilę oddechu prawdopodobnie znalazła w domu swoich rodziców, do którego wyprowadziła się zabierając ze sobą trójkę dzieci. Jednak jak donosi kolejny z Brytyjskich magazynów księżna Cambridge nie jest w najlepszej formie.


„Po prostu leży w łóżku martwiąc się o przyszłość. Od czasu romansu ich małżeństwo nie jest takie samo. Ma nadzieję, że jej powrót do rodziców sprawi, iż znów będzie iskrzyło między nią a Williamem, a on zrozumie, że mu jej brakuje”– możemy przeczytać w tabloidzie „Sun”.

To już kolejne doniesienia na temat kryzysu,jakie przechodzi małżeństwo księżnej Kate i księcia Williama. Na oficjalne potwierdzenie tych informacji na pewno przyjdzie nam trochę poczekać, jednakże my mamy nadzieję, że to tylko plotki Brytyjskich magazynów!


Myślicie, że małżeństwo Kate i Williama skończy się tak samo, jak księcia Karola i księżnej Diany? Czy może rozłąka uświadomi im jak są dla siebie ważni?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry