Szokujące przyczyny śmierci gwiazdy filmu “Sami swoi”. Dlaczego nie żyje Jerzy Janeczek?

14 lipca 2021
Przez: : W.M.

13 lipca media obiegła smutna informacja o śmierci Jerzego Janeczki, którego widzowie znają z takich filmowych hitów jak Sami swoi, czy Nie ma mocnych. Teraz jeden z tabloidów podał przyczynę śmierci 77-latka. Dlaczego zmarł Jerzy Janeczek?

Nie żyje aktor z filmu Sami Swoi

Kim był aktor, który grał Witię?

13 lipca Związek Artystów Scen Polskich na swoim oficjalnym profilu na Facebooku poinformował o śmierci cenionego aktora Jerzego Janeczki. Aktor teatralny i filmowy, znany był z wielu ról, jednak niewątpliwie ogromną popularność przyniósł mu udział w takich filmach jak Sami Swoi, Nie ma mocnych, oraz Kochaj albo rzuć, w których grał syna Kazimierza Pawlaka – Witię.

Aktor pod koniec lat 80 wyjechał do Stanów Zjednoczonych. Dopiero w 2007 roku Jerzy Janeczek zdecydował na powrót do ojczyzny i wówczas ponownie wrócił do aktorstwa. Od tego czasu widzowie zobaczyć go mogli w takich produkcjach jak Kreta, Kobiety Mafii, Supernowa oraz Uległość.

Zobacz także: Nie żyje aktor z filmu Sami swoi.

Dlaczego zmarł Jerzy Janeczek aktor znany z filmu Sami Swoi?

„Z żalem żegnamy zmarłego nagle JERZEGO JANECZKA, aktora, któremu największą popularność przyniosła rola Witi Pawlaka w trylogii Sylwestra Chęcińskiego „Sami swoi”, „Nie ma mocnych” i „Kochaj, albo rzuć” (…) – czytamy na oficjalnym profilu ZASP

Chociaż informując o śmierci Jerzego Janeczka, nie podano przyczyn zgonu aktora, Super Express dotarł do nieoficjalnych informacji. Informator tabloidu zdradził, że aktor zmarł w ubiegłą niedzielę. Jerzy Janeczek uczulony był na jad pszczół i niefortunnie nadepnął owada, który go ukąsił.

„Próbował się ratować. Miał przy sobie adrenalinę, którą sobie natychmiast podał” – przekazuje informator Super Expressu

Według informacji tabloidu żona Jerzego Janeczka – Emilia, zadzwoniła na pogotowanie. Ratownicy ustalili, że stan aktora jest stabilny, a sytuacja opanowana, dlatego odjechali. Po pewnym czasie stan 77-latka zaczął się gwałtownie pogarszać. Mimo iż karetka ponownie została wezwana do aktora, na ratunek było już za późno. Aktor Jerzy Janeczek zmarł w wieku 77 lat, pozostawiać w żałobie najbliższą rodzinę, przyjaciół i wielu fanów.

źródło: ZASP, Super Express, You Tube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz