Połącz się z nami

Szokujący dokument Vegi! „Oczy diabła” to produkcja dla osób o mocnych nerwach! OBEJRZYJ!

Szokujący dokument Vegi! "Oczy diabła" to produkcja dla osób o mocnych nerwach!

News

Szokujący dokument Vegi! „Oczy diabła” to produkcja dla osób o mocnych nerwach! OBEJRZYJ!

Patryk Vega opublikował w sieci zwiastun swojej kolejnej produkcji. Tym razem jest to dokument pt.: „Oczy diabła”, który wywołał w sieci niemałe zamieszanie i nic w tym dziwnego! Szokujący dokument Vegi! „Oczy diabła” to produkcja dla osób o mocnych nerwach!

Patryk Vega, a właściwie Patryk Krzemieniecki to jeden z najbardziej kontrowersyjnych reżyserów w naszym kraju. Na swoim koncie ma wiele filmów, które wyświetlane były na dużym ekranie oraz seriali. Jego produkcje powstają, jak grzyby po deszczu, a każda z kolejnych wzbudza wokół siebie ogrom kontrowersji. Vega jednak nie przejmuje się opinią hejtujących osób i co bądź zaskakuje nas kolejną, głośną produkcją.

Tym razem na profilu Instagramowym reżysera pojawił się zaskakujący, kolejny zwiastun pod tytułem „Oczy diabła”. Najnowsza produkcja Vegi opowiadać będzie o handlu niemowlakami w naszym kraju oraz innych krajach europejskich. Tym razem jest to materiał dokumentalny, a Vega sam wcielił się w detektywa śledczego.

Na załączonym zwiastunie widać, że Vega osobiście rozmawia z kobietami, które chcą pozbyć się swoich dzieci. Matki te, nie interesują się gdzie trafią ich pociechy. Najważniejszy jest dla nich zysk z nich. W dokumencie Vegi występują również handlarze dziećmi, którzy opowiadają, co dzieje się z takimi niemowlakami, kiedy ktoś dokona zakupu. Jeśli jesteście ciekawi kolejnej produkcji Vegi zobaczcie poniżej, jednak ostrzegamy, że jest to materiał wyłącznie dla ludzi o mocnych nerwach!

Szokujący dokument Vegi! „Oczy diabła” to produkcja dla osób o mocnych nerwach!

Co na to internauci? Sami zobaczcie!

„Ludzie którzy w tym procederze uczestniczą to nie ludzie tylko zwierzęta 🤮”

„Ciężko się tego słucha, przerażające, szczególnie przy wypowiedziach, nawet ciężko napisać ludzi, zrobiło mi się słabo, przykre na skalę nieokreśloną i zdecydowanie godne kary.”

„Brak słów na takie zachowanie…W przypadku tego handlarza powinna obowiązywać kara śmierci”

„Wstrząsający zwiastun.”

Premiera „Oczy Diabła”

2 lutego, na oficjalnym profilu Patryk Vega na Facebooku oraz na YouTube, pojawił pełnometrażowy dokument „Oczy Diabła”. Film trwa 1 godzinę i 27 minut. Usłyszymy w nim rozmowy zarówno z osobami zajmującymi się tą przestępczą procedurą, jak i rodzicami, którzy decydują się na desperacki krok oddania swoich dzieci. Dla wielu widzów film jest wstrząsający, niektórzy z nich nie byli w stanie obejrzeć go do końca.

Tutaj możesz obejrzeć CAŁY FILM „Oczy Diabła”

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
1 komentarz

1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry