Połącz się z nami

Szpak ma brata! Niezły z niego przystojniak! Podobni?

Z życia gwiazd

Szpak ma brata! Niezły z niego przystojniak! Podobni?

Michał Szpak pokazał ostatnio zdjęcie ze swoim bratem Damianem. Okazało się, że to niezły przystojniak! Zobacz sama!

Michał Szpak jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiego show biznesu. Piosenkarz ugruntował swoją pozycję na muzycznym rynku już za czasów show „X Factor”. Kolorowe stroje, ciekawe aranże muzyczne oraz wysoki jak na mężczyznę wokal powoduje, że nie można przejść obojętnie obok Michała. Ostatnio mogliśmy oglądać go w roli jurora w muzycznym talent show „Voice of Poland”. Dzięki swojej wrodzonej wrażliwości,  szczerości i autentyczności zyskał rzesze fanów, a uczestnicy programu czuli się niezwykle komfortowo pod skrzydłami Szpaka.   

Piosenkarz wielokrotnie podkreśla, jak ważne w jego karierze jest dla niego wsparcie rodziny i przyjaciół. W mediach społecznościowych artysta, co jakiś czas publikuje zdjęcia ze swoimi bliskimi. Po świetnej płycie zadedykowanej pośmiertnie mamie i humorystycznym nagraniu życzeń dla siostry Marleny, Michał na swoim Instagramie pokazał swojego brata – Damiana.


https://www.instagram.com/p/Bs3Cq0fDQ8_/ Damian Szpak jest starszym bratem Michała. Bracia poszli w kompletnie innych kierunkach. Z wykształcenia najstarszy ze Szpaków jest ratownikiem medycznym. Obecnie rodzeństwo przebywa na wakacjach w Tajlandii. Piosenkarz, mimo iż jest bardzo zapracowany, stara się znaleźć czas dla rodziny. Widać jak bardzo Michał ma dobre relacje z rodzeństwem.

Co ciekawe brat Michała to niezłe ciacho. Artysta jest do niego podobny. Damian jest dobrze zbudowany, na pewno spędza dużo czasu na siłowni. Wielka szkoda, że Damian nie jest osobą publiczną. Duet z bratem mógłby mu przynieść rzeszę fanek, a jest na czym zawiesić oko!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry