Połącz się z nami

Szreder pokazała łóżeczko synka! Ile trzeba zapłacić za takie cudo?

Patrycja Szreder

Z życia gwiazd

Szreder pokazała łóżeczko synka! Ile trzeba zapłacić za takie cudo?

Patrycja Szreder to świeżo upieczona mama. Gwiazda „Gogglebox” niejednokrotnie pokazywała już swojego uroczego synka – Aleksandra. Dziś natomiast podzieliła się jego łóżeczkiem. Zobaczcie, gdzie go kupić oraz ile kosztuje! Szreder pokazała łóżeczko synka!

Patrycja Szreder tydzień temu przywitała na świecie swojego synka Aleksandra. Na ten moment długo czekali zarówno rodzice, jak i fani programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. Od kiedy Patrycja ogłosiła, że spodziewa się dziecka jej profil zdominowały zdjęcia z ciążowym brzuszkiem. Obserwatorzy jej profilu na Instagramie byli świadkami również uroczego baby-shower, które przygotowała Patrycja na cześć swojego synka oraz ostatnich momentów, tuż przed wyruszeniem do szpitala.

W końcu Patrycja doczekała się, a jej synek jest już na świecie. Aleksander skradł serce szczęśliwej i dumnej mamie, co świetnie widać po zamieszczanych przez nią zdjęciach w mediach społecznościowych. Patrycja ostatnio zamieściła cudowne zdjęcie z synkiem i czule je skomentowała:

„MIŁOŚĆ MATKI JEST JEDYNĄ, KTÓRA NIE OCZEKUJE NIC W ZAMIAN, KTÓRA JEST BEZWARUNKOWA ❤️”

Szreder pokazała łóżeczko synka!

Natalia zaprezentowała dziś kolejne zdjęcie swojego synka. Tym razem uwagę przykuwa jego łóżeczko. Świeżo upieczona mama zadbała, by było ono jednocześnie bardzo funkcjonalne, a zarazem stanowiło piękny element wyposażenia domu. Łóżeczko synka Szreder znajdziecie w ofercie firmy „Tweeto”. Łączy w sobie kilka funkcji, dzięki czemu dziecko może korzystać z niego nawet przez okres 5 lat. W początkowym etapie życia pociechy doskonale sprawdzi się jako łóżeczko dostawne oraz przewijak, z czasem stanie się kojcem do zabaw lub łóżkiem dla starszaka. To funkcjonalne łóżeczko możecie zakupić w kwocie 1679 złotych!

Warto również zwrócić uwagę na samą Patrycję. Szczęśliwa mama zapozowała w długiej, kremowej sukience, która ukrywa pociążowe kilogramy. Do tego zaczesała swoje długie włosy w dobieranego warkocza, by jednocześnie dobrze się czuć i świetnie wyglądać. Bez wątpienia trzeba przyznać, że macierzyństwo jej służy!

Jak podoba się Wam łóżeczko, które Patrycja wybrała dla swojego synka?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry