Połącz się z nami

Szreder w bikini eksponuje ciążowy brzuszek!

Patrycja Szreder

Moda i uroda

Szreder w bikini eksponuje ciążowy brzuszek!

Gwiazda „Googlebox. Przed Telewizorem”, w lipcu tego roku, po raz pierwszy zostanie mamą. Po raz kolejny, gwiazda pochwaliła się rewelacyjnymi zdjęciami, na których prezentuje swoje ciążowe krągłości. Szreder w bikini eksponuje ciążowy brzuszek! Wygląda oszałamiająco!

Patrycja Szreder swoją popularność zdobyła dzięki udziałowi w programie „Googlebox. Przed Telewizorem”. Gwiazda zadebiutowała w 11 edycji show, gdzie wraz ze swoją przyjaciółką, Martą Karpińską, bawią widzów do łez. Obie panie od razu zyskały sympatię widzów, a oprócz świetnego poczucia humoru, mogą pochwalić się również wyjątkową urodą.

Patrycja Szreder w ciąży

Na początku lutego, gwiazda opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcia, na którym pokazała lekko zaokrąglony brzuszek. Poinformowała wtedy, że niedługo spełni się jedno z jej największych marzeń i wkrótce zostanie mamą.

„Kochani chcę się z Wami podzielić cudowną nowiną…
Tak… zostanę mamą ❤️
To piękny dla nas czas i nowa rola przed nami ❤️ Nasze największe marzenie właśnie się spełnia ❤️”

Od chwili ogłoszenia ciąży, Szreder regularnie zamieszcza swoje zdjęcia, dzięki którym fani gwiazdy mogą obserwować wciąż rosnący brzuszek. Przy okazji celebrytka niejednokrotnie prezentowała świetne stylizacje ciążowe, które mogły stać się inspiriacją dla niejednej przyszłej mamy.

Jakiś czas temu, gwiazda „Googlebox. Przed Telewizorem” zamieściła odważne zdjęcia w bieliźnie, gdzie w pełni pokazała nagi, ciążowy brzuszek.

Szreder w bikini eksponuje ciążowy brzuszek!

Teraz Szreder ponownie uraczyła swoich fanów zmysłowymi zdjęciami. Tym razem gwiazda zapozowała w luksusowym bikini marki Vivien Vance, na plaży, na tle morza. Przy okazji, Patrycja zdradziła, że do porodu pozostały już tylko dwa miesiące!

„Ciąża to wyjątkowy stan. W kobiecie rozwija się nowe życie ❤️ Zostały 2 miesiące do rozwiązania 🤰🏻🧸”

Opublikowane zdjęcia zrobiły na obserwatorach gwiazdy ogromne wrażenie. Fani i przyjaciele Szreder nie szczędzili pochwał w komentarzach. Wszyscy zachwycali się świetnym wyglądem celebrytki.

„wow… cudowne zdjęcia❤️🙈”

„Obłednie 😍😍”

„Cudownie wygladasz! ❤️”

„Służy Pani ten stan”

„Ale ślicznie wyglądasz i życzę szybkiego i szczęśliwego rozwiązania 💖💣😊”

„Wygladasz przepięknie! ❤️ Kwitniesz ❤️ super piękna mamusia z Ciebie ❤️”

Ciężko się jest nie zgodzić z powyższymi opiniami. Zdecydowanie stan błogosławiony bardzo służy celebrytce, która wygląda fenomenalnie w 7 miesiącu ciąży!

Zgadzacie się?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry