Quebonafide pokazał zabawne zdjęcie z Natalią Szroeder. Miłość kwitnie!

27 stycznia 2021
Przez: : MC

Quebonafide pokazał zabawne zdjęcie z Natalią, a ich poczucie humoru zachwyciło internautów! Trzeba przyznać, że nie zdarza się często, ponieważ para bardzo dba o swoją prywatność. Zobaczcie ich urocze zdjęcie!

Quebonafide, a tak właściwie Kuba Grabowski to jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce. Muzyk od lat jest czołową gwiazdą polskiej sceny muzycznej. Co ciekawe, jest jednym z najlepiej sprzedających się raperów. W ubiegłym roku głośno było o wielkim powrocie Kuby. Przypomnijmy, że raper zniknął z mediów na około 1,5 roku. Następnie zaczął pojawiać się w zupełnie nowym wizerunku, co było zaplanowym działaniem promującym najnowszą płytę “Romantic Psycho”.

https://www.instagram.com/p/CHdL5DNM4iv/

Zobacz także: Michał Wiśniewski, Quebo, Mata, Sokół i wielu innych razem w Kijowie! Co szykują artyści?

Kuba od lat związany jest Natalia Szroeder, jednak ich związek owiany jest tajemnicą. Para bardzo ceni swoją prywatność, dlatego na próżno szukać ich na imprezach medialnych czy w mediach społecznościowych. Na Instagramie Natalii jak i Kuby znajdziemy bowiem tylko kilka wspólnych zdjęć. W wywiadzie z “Fleszem” Natalia powiedziała o swoim partnerze:

“Kuba ma wiele pięknych cech. Jest bardzo wrażliwym i oczytanym gościem. Na naszych pierwszych spotkaniach właśnie ta jego wiedza o świecie najbardziej powalała mnie na kolana. Jest też po prostu dobrym człowiekiem, a to liczy się dla mnie najbardziej”

W mediach wielokrotnie pojawiały się plotki o ich rzekomym rozstaniu, jednak para regularnie zaprzecza wszystkim doniesieniom. Nie tak dawno na Instagramie Natalii mogliśmy również zobaczyć zabawne zdjęcie, dodane prawdopodobnie przez Kubę. W opisie czytamy:

“Zostawianie odblokowanego telefonu nie należy do najlepszych pomysłów, karniaczek, pozdrawiam hihihi 🥰🥰🥰”

Quebonafide pokazał zabawne zdjęcie z Natalią

Najnowsze zdjęcie Kuby ponownie udowadnia, ze humor ich nie opuszcza, a para wciąż jest razem i ma się dobrze. Tym razem Quebonafide pokazał zabawne zdjęcie z Natalią! Kuba wykorzystując instagramowy filtr zniekształcił swoją twarz, co niezmiernie rozbawiło Natalię. Pojawił się również opis, w którym czytamy:

“Szczepionka się przyjęła”

Urocza z nich para!

źródło: instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej