Połącz się z nami

Tadeusz Chudecki: [wiek, filmy, żona, Star Voice, Instagram]

Opisy gwiazd

Tadeusz Chudecki: [wiek, filmy, żona, Star Voice, Instagram]

Tadeusz Chudecki to aktor z wieloletnim doświadczeniem, który lubi podejmować nowe wyzwania. Mimo, że w polskim show biznesie pojawia się już od dłuższego czasu, wciąż niewiele wiadomo na temat jego życia prywatnego. Już niedługo będziemy mogli oglądać go w nowym programi Star Voice. Gwiazdy mają głos!

Tadeusz Chudecki: wiek

Mężczyzna urodził się 19 sierpnia 1958 roku w Szczecinie, a więc ma 61 lat. Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie, którą ukończył w 1981 roku. Jest aktorem nie tylko filmowym, ale również występuje na deskach teatrów. Co ciekawe, ma obywatelstwo polski oraz włoskie. Jego pasją są podróże i mówi w aż ośmiu językach.

Tadeusz Chudecki: filmy

Aktor zagrał w wielu produkcjach. Między innymi mogliśmy oglądać go w Dolinie Issy i Miasto 44. Przez wiele lat grał w serialach M jak miłość, 39 i pół, Korona królów oraz Wszystko przed nami. Mężczyzna zajmuje się również dubbingiem. Oprócz tego, jest autorem książek o tematyce podróżniczej.

Tadeusz Chudecki: żona

Jego pierwsza żona Luiza, która była Włoszką zmarła w 2010 roku. To głównie z jej powodu przez wiele lat mieszkał we Włoszech. Bardzo przeżywał stratę ukochanej kobiety, a w trudnych chwilach pomagała mu wiara i modlitwa. 7 lat po jej śmierci, ponownie wziął ślub. Z pierwszą żoną ma syna Szymona.

Tadeusz Chudecki: Star Voice. Gwiazdy mają głos

Chudecki będzie jednym z uczestników nowego programu emitowanego na antenie TVP 2. W Star Voice. Gwiazdy mają głos zobaczymy również między innymi Ola Szwed, Przemysław Babiarz oraz Robert Koszucki.

Tadeusz Chudecki: Instagram

Okazuje się, że aktor nie prowadzi własnego profilu na Instagramie. Niewątpliwie, ubolewają na tym jego fani. Poza tym, mógłby tam dzielić się wrażeniami i zdjęciami z podróży, w które tak często się wybiera.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry