Tadeusz Chudecki: [wiek, filmy, żona, Star Voice, Instagram]

26 lutego 2020
Przez: : KS

Tadeusz Chudecki to aktor z wieloletnim doświadczeniem, który lubi podejmować nowe wyzwania. Mimo, że w polskim show biznesie pojawia się już od dłuższego czasu, wciąż niewiele wiadomo na temat jego życia prywatnego. Już niedługo będziemy mogli oglądać go w nowym programie Star Voice. Gwiazdy mają głos!

Tadeusz Chudecki: wiek

Mężczyzna urodził się 19 sierpnia 1958 roku w Szczecinie, a więc ma 63 lata. Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie, którą ukończył w 1981 roku. Jest aktorem nie tylko filmowym, ale również występuje na deskach teatrów. Co ciekawe, ma obywatelstwo polski oraz włoskie. Jego pasją są podróże i mówi w aż ośmiu językach.

Tadeusz Chudecki: filmy

Aktor zagrał w wielu produkcjach. Między innymi mogliśmy oglądać go w Dolinie Issy i Miasto 44. Przez wiele lat grał w serialach M jak miłość, 39 i pół, Korona królów oraz Wszystko przed nami. Mężczyzna zajmuje się również dubbingiem. Oprócz tego, jest autorem książek o tematyce podróżniczej.

Chudecki był także jednym z uczestników programu emitowanego na antenie TVP 2. Star Voice. Gwiazdy mają głos, którym zobaczyć mogliśmy także między innymi Olę Szwed, Przemysława Babiarza czy Roberta Koszuckiego.

Zobacz także: Wszystko o Robercie Koszuckim.

Tadeusz Chudecki
scena z: Tadeusz Chudecki, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Tadeusz Chudecki: żona

Jego pierwsza żona Luiza, która była Włoszką, zmarła w 2010 roku. To głównie z jej powodu przez wiele lat mieszkał we Włoszech. Bardzo przeżywał stratę ukochanej kobiety, a w trudnych chwilach pomagała mu wiara i modlitwa. 7 lat po jej śmierci, ponownie wziął ślub. Z pierwszą żoną ma syna Szymona.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez Agencja Bumerang (@agencja_bumerang)

Tadeusz Chudecki: Instagram

Okazuje się, że aktor nie prowadzi własnego profilu na Instagramie. Niewątpliwie, ubolewają na tym jego fani. Poza tym, mógłby tam dzielić się wrażeniami i zdjęciami z podróży, w które tak często się wybiera.

źródło: Instagram Agencja Bumerang/AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz