Tadeusz Pięta: [wiek, You Can Dance – Nowa generacja 2, Instagram]

15 marca 2023
Przez: : W.M.

Tadeusz Pięta jest jednym z uczestników 2 edycji You Can Dance – Nowa generacja. Co o nim wiadomo, ile ma lat i co lubi robić na co dzień Tadzik z YCD?

Tadeusz Pięta: wiek

Tadeusz z You Can Dance ma 11 lat i pochodzi z Lusowa niedaleko Poznania. Uczestnik tanecznego show zaczął tańczyć już jako kilkulatek. Co ciekawe, to właśnie podczas występu na koniec przedszkola wypatrzony został przez pewną choreografka, która zaproponowała rodzicom zapisanie chłopca do szkoły tańca.

Stylem, który kocha najbardziej, jest hip-hop, ale jak sam przyznał, bardzo polubił także taniec współczesny. Poza tańcem jego drugą największą pasją jest moda. Mimo młodego wieku już tworzy własne stylizacje i projektuje ubrania.

Tadzik sam o sobie mówi, że jest perfekcjonistą i wszystko, co robi, chce robić jak najlepiej. Bardzo lubi wyzwania. 11-latek wyróżnia się także ogromnym poczuciem humoru i pozytywną energią, którą może zarazić także i innych.

You Can Dance – Nowa generacja 2

Do programu You Can Dance – Nowa generacja zgłaszać się mogą dzieci pomiędzy 8 a 13 rokiem życia. Niedawno na antenie TVP1 pojawił się 2 sezon uwielbianego przez widzów tanecznego show.

W programie, w którym jurorami są Katarzyna Cichopek, Ida Nowakowska oraz Agustin Egurrola zobaczyć mogliśmy występy wielu utalentowanych tanecznie dzieci. Jurorzy musieli wybrać tylko 50 uczestników, którzy trafili do prestiżowej szkoły tańca YCD.

Do finałowych odcinków You Can Dance – Nowa generacja dostało się 16 najlepszych młodych tancerek i tancerzy. Co tydzień z programem żegnali się kolejni uczestnicy, a do finału trafiają tylko najlepsi.

Finał 2 edycji You Can Dance – Nowa generacja, w którym poznamy zwycięzcę, pojawi się na antenie TVP1 na żywo 25 marca o godz. 20:50.

Zobacz także: Kim jest Mykyta z You Can Dance?

Tadeusz Pięta: Instagram

Tadzik podobnie jak reszta uczestników You Can Dance – Nowa generacja prowadzi swój profil na Instagramie. Konto 11-latka znaleźć można pod nazwą@tadzik.pie4.

źródło: TVP/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej