Połącz się z nami

Tajniki szczupłej sylwetki Blanki Lipińskiej. Ostrzegamy! To nie jest takie proste

blanka lipinska

Zdrowie i dieta

Tajniki szczupłej sylwetki Blanki Lipińskiej. Ostrzegamy! To nie jest takie proste

Wiele kobiet marzy o tym, aby wyglądać tak jak jedna z najpopularniejszych pisarek w Polsce. Jak osiągnąć tak perfekcyjną figurę? Tajniki szczuplej sylwetki Blanki Lipińskiej!

Jak się okazuje, szczupła sylwetka Lipińskiej to lata wyrzeczeń i ścisłej diety. Poznajcie szczegóły.

Blanka Lipińska to obecnie jedna z najbardziej znanych polskich autorek książek, a także celebrytek. Jej pierwsza powieść „365 dni” w krótkim czasie stała się prawdziwym bestsellerem, a nakłady rozpalającego zmysły kobiet erotyku rozchodziły się w rekordowych nakładach. Idąc za ciosem, Lipińska zdecydowała się wydać już dwie kontynuacje swojej debiutanckiej książki, a kilka miesięcy temu światło dziennie ujrzała nawet ekranizacja „365 dni”.

Od pewnego czasu o Blance głośno jest także za sprawą jej życia uczuciowego. Już w marcu tego roku w mediach pojawiły się pierwsze pogłoski o tym, że autorka głośnego erotyku spotyka się z gitarzystą zespołu „Afromental”Baronem. Zakochani po krótkim czasie oficjalnie potwierdzili swój związek i od tego czasu bardzo chętnie chwalą się miłością na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Tajniki szczuplej sylwetki Blanki Lipińskiej!

Nie da się ukryć, że Blanka należy do grona kobiet, które są bardzo pewne są swojej atrakcyjności. Autorka „365 dni” bardzo aktywnie prowadzi swój Instagram, dzięki któremu jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami, często odpowiadając na ich liczne pytania. Ostatnio Lipińska, która pochwalić się może naprawdę szczupłą sylwetką, zapytana została o to, ile czasu potrzeba, aby osiągnąć takie rezultaty. Blanka zdecydowała na szczerą odpowiedzieć i zaznaczyła, że w jej przypadku to głównie ścisła dieta, którą stosuje już około 13-14 lat, pomaga jej tak wyglądać,

blanka
https://www.instagram.com/blanka_lipinska/

Co więcej Blanka dodała, że w jej menu nie występują między innymi słodycze, owoce, ryż, kasza, makarony, chleb, węglowodany i wszelkiego rodzaju fast-foody.

lipińska
https://www.instagram.com/blanka_lipinska/

Co było powodem, dla którego Lipińska zdecydowała się na lata wyrzeczeń? Celebrytka przyznała, że drastyczne zmiany w żywieniu są powodem tego, gdyż kiedyś była gruba i nie czuła się z tym dobrze.

Godne podziwu?

Zobaczcie, jak kiedyś wyglądała Blanka! Lipińska na starym zdjęciu nie przypomina siebie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry