Tak Ewa Chodakowska zarabiała na życie, gdy nie była znaną trenerką. Ci, którzy tego nie wiedzą, mogą być w szoku…

23 kwietnia 2022
Przez: : J.J

Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych polskich trenerek, która na swój sukces zapracowała swoją ciężką pracą. Jednak nie zawsze, to co robiła było związane z jej obecnym zajęciem. Ciekawi jesteście jaka była jej pierwsza praca? Możecie się zaskoczyć

Ewa Chodakowska zawodowo

Ewa Chodakowska to nie tylko trenerka fitness wspierająca miliony Polek w dążeniu do wymarzonej sylwetki, ale także odnosząca sukcesy bizneswoman. Biznesowa ścieżka Ewy zaczynała się od porad, które dawała poprzez media społecznościowe, z czasem zyskując coraz większą popularność. Trenerka wydała płyty z nagranymi ćwiczeniami oraz zaczęła istnieć w telewizji. Obecnie jej profil na Facebooku i Instagramie zgromadził milionowych obserwujących fanów.

Ewa prowadzi platformę internetową beactivetv.pl z poradami treningowymi. Posiada również własny pudełkowy catering dietetyczny, istnieje również na rynku „zdrowych” przekąsek pod marka Be Raw.  Chodakowska korzysta ze swojej popularności rozpoczynając kolejne biznesy. Z powodzeniem wystartowała z nową marką kosmetyczną. Na półkach sklepowych możemy znaleźć produkty pod szyldem BeBio Cosmetics, które szybko zyskały masę fanek.

„We współpracy z ekspertami kosmetycznymi stworzyłam żele, balsamy i dezodoranty, w których kryje się ponad 99 proc. składników pochodzenia naturalnego”– pisała Ewa na Instagramie reklamując nową markę kosmetyków.

Ewa potwierdziła smykałkę do biznesu również w zeszłym roku ogłaszając, że wraz z mężem zajęła się deweloperką, w swoim rodzinnej miejscowości – Sanoku.

Zobacz także: Ewa Chodakowska została deweloperką! Pokazała zdjęcie osiedla, które buduje

Czym zajmowała się wcześniej Ewa Chodakowska?

Chodakowska dzięki swojej ciężkiej pracy dorobiła się nie tylko rozpoznawalności, ale również wielkich pieniędzy. Trzy lata temu, w tygodniku Wprost, Ewa została uznana za jedną z najbogatszych Polek. Jej majątek został wyceniony na 130 mln złotych, czym uplasowała się na 31 miejscu rankingu.

Jednak nie zawsze, życie Ewy było takie różowe, na to wszystko musiała sobie zapracować. Będziecie zaskoczeni czym się wcześniej zajmowała, zarabiając swoje pierwsze pieniądze.

Ostatnio Ewa zamieściła filmik, pokazujący jak wyglądała jej pierwsza praca. Jak się okazuje, jedna z najpopularniejszych trenerek w naszym kraju ponad 20 lat temu myła szyby w samochodach, za co otrzymywała wynagrodzenie – 2 złote za umytą szybę.

„Wiem kim jestem.. Wiem ile pracy musiałam włożyć w to gdzie jestem.. Wiem ile wyrzeczeń kosztował mnie każdy krok.. Dlatego tak bardzo DOCENIAM ABSOLUTNIE WSZYSKTO.. Dlatego jestem WDZIĘCZNA ZA WSZYSTKO! 22 lata temu dostawałam 2 zł za umycie szyby samochodu … Dzisiaj myje szyby za darmo.. Ale z takim samym zacieszem na ustach co wtedy.
Nieważne ILE MASZ.. nieważne GDZIE JESTEŚ.. Ważne KIM JESTEŚ. NIE ZAPOMINAJ O TYM  – napisała parę lat temu Chodakowska na swoim Instagramie.

Gdzie pracowała kiedyś Ewa Chodakowska?
Ewa Chodakowska o byłej pracy

Cały wpis Ewy znajdziecie TUTAJ!

Wiedzieliście?

Źródło: Instagram Ewy Chodakowskiej, Be Bio

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej