Tak na życie zarabia Ryszard „Szczena” Dąbrowski po wyjściu z więzienia! Wyjechał z Polski!

30 maja 2023
Przez: : M.J

Widzom programu Chłopaki do wzięcia Ryszard Dąbrowski jest dobrze znany. Okazuje się, że Szczena, bo taka ksywka do niego przylgnęła, zdecydował się wyjechać za chlebem z kraju. W sieci pochwalił się swoją nową fuchą po opuszczeniu więziennych murów. Co z jego związkiem z Joanną Wielochą?

Ryszard „Szczena” Dąbrowski ma za sobą niezbyt ciekawą przeszłość. Przez kilka lat brał udział w lubianym przez widzów programie Chłopaki do wzięcia, jednak kłopoty z prawem sprawiły, że musiał zapłacić za swoje grzechy.

Były bohater programu Chłopaki do wzięcia opuścił już więzienne mury i próbuje ułożyć sobie życie na nowo. Przypomnijmy, że mimo częstych kłopotów z prawem udało się mu związać z Joanną Wielochą, z którą doczekał się synka, a sam zajął się swojego czasu walkami MMA. Niestety, ale kolejny pobyt Szczeny w więzieniu pokrzyżował jego plany dotyczące kariery w mieszanych sztukach walki.

ZOBACZ TAKŻE: „Chłopaki do wzięcia”: Szczena pokazał odmienioną Joannę Wielochę! To on jest autorem jej metamorfozy

Co więcej, niedługo później do mediów dotarła informacja, że Joanna i Szczena stracili syna, który trafił do rodziny zastępczej. Jak teraz radzi sobie w życiu Ryszard Dąbrowski? Okazuje się, że postanowił wyjechać za granicę, a zdjęciem pochwalił się w sieci. Stąd możemy się dowiedzieć, jak obecnie zarabia na życie.

Tak Rysiek „Szczena Dąbrowski zarabia na życie

Nie da się ukryć, że wiele osób ostatnio zastanawiało się, co dzieje się w życiu Szczeny po wyjściu na wolność. Jak się okazuje, próbuje on ułożyć sobie życie na nowo, a obserwując jego profil w mediach społecznościowych możemy dowiedzieć się, że aktualnie przebywa w Holandii.

Widzimy, że Szczena pracuje na myjni samochodowej. Sam nie ukrywa, że jest zadowolony z tego, czym się aktualnie zajmuje.

„Tak się zarabia na życie w Holandii”

Szczena może za granicą liczyć na wsparcie Polaków, którzy pomogli mu z pracą. Wiele wskazuje na to, że dobrze dzieje się także w związku Ryszarda i Joanny. Na profilu mężczyzny kilka dni temu pojawiło się zdjęcie jego ukochanej. Jedno z nich podpisał nawet:

„Moja Asia”

Czyżby to oznaczało, że Szczena w końcu stanie na nogi?

Źródło: Facebook / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej