„Chłopaki do wzięcia”: Szczena pokazał odmienioną Joannę Wielochę! To on jest autorem jej metamorfozy

21 maja 2023
Przez: : M.J

Ryszard „Szczena” Dąbrowski po dłuższej nieobecności wrócił do sieci i swoich fanów. Były bohater programu Chłopaki do wzięcia założył profil na Tik Toku i to właśnie tam dzieli się z internautami zdjęciami i nagraniami. Opublikował tam niedawno nagranie z Joanną Wielochą w roli głównej. Co ciekawe, to on sam jest autorem metamorfozy swojej małżonki.

Szczena w programie Chłopaki do wziącia

Program Chłopaki do wzięcia to jedna z tych produkcji, którą pokochali widzowie. Opowiada historie mężczyzn, którzy mieszkający w małych miasteczkach lub wsiach, marzą o poznaniu prawdziwej miłości.

ZOBACZ TAKŻE: ”Chłopaki do wzięcia”: Co dzieje się z Ryszardem „Szczeną” Dąbrowskim? To było do przewidzenia…

Niejednokrotnie mogliśmy się przekonać, że bohaterowie Chłopaków do wzięcia spełnili swoje marzenie. Nie da się także ukryć, że dzięki tej produkcji rozgłos zyskało kilka osób, które do tej pory budzą sensację w mediach.

Ryszard Dąbrowski i Joanna Wielocha przez jakiś czas występowali razem w programie. Ich relacja od samego początku należała do tych raczej burzliwych. Niejednokrotnie widzowie byli świadkami ich rozstań i powrotów. Ostatecznie dali sobie kolejną szansę.

Choć po ostatnich awanturach, które miały mieć miejsce w domu Szczeny i Wielochy, słuch na chwile o nich zaginął, to ponownie dali o sobie znać. Tym razem wszystko za sprawą metamorfozy ukochanej Szczeny. Co więcej, to on sam jest jej autorem.

ZOBACZ TAKŻE: Ryszard “Szczena” Dąbrowski trafił do więzienia – federacja MMA VIP potwierdziła doniesienia!

Tak teraz wygląda Joanna Wielocha

Szczena z przytupem wraca do sieci i na swoim profilu publikuje coraz więcej nagrań. To właśnie tam pochwalił się swoją odmienioną małżonką, która dzięki niemu przeszła metamorfozę. Jak sam przyznał pod nagraniem, sam zafarbował włosy swojej wybranki.

“A wiecie, że ja sam stworzyłem tę nową fryzurę, czyli nałożyłem kolor. Myślę, że fajnie wyszło jak na pierwszy raz. A wy co o tym myślicie?”

Natomiast nagranie podpisał:

“Moja żonka”

@szczena1234567

Moja Żonka 😍🥰🥰🥰

♬ FOREVER – Audrey Karrasch

Zdecydowanie Joanna i Szczena uchodzą za jednych z najbarwniejszych bohaterów programu Chłopaki do wzięcia. Choć nie widzimy ich już na swoich ekranach, to słuch o nich nie ginie. Warto dodać, że nagranie zobaczyło już ponad 120 tysięcy internautów.

Co więcej, profil na Tik Toku Ryszarda Dąbrowskiego cieszy się sporą popularnością. Choć jest użytkownikiem tego portalu od niedawna, to już zdołał uzbierać ponad 200 tysięcy obserwatorów. Czy zaskoczy nas czymś jeszcze?

Źródło: TikTok

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej