“Tak powstaje Szelągowska” – Dorota pokazała swoją metamorfozę!

10 grudnia 2020
Przez: : MC

Projektantka wnętrz opublikowała na swoim Instagramie nietypowy kolaż zdjęć, który podpisała słowami: “Tak powstaje Szelągowska”! Pokazała, jak wygląda jej metamorfoza!

Dorota Szelągowska to uwielbiana przez widzów prezenterka telewizyjna i projektantka wnętrz. Znana jest z prowadzenia takich programów jak „Weekendowe metamorfozy Doroty”, „Domowe rewolucje” czy „Polowanie na mieszkanie”.

Jeżeli chodzi o życie prywatne, Dorota jest podwójną rozwódką. Z pierwszego małżeństwa ma syna Antoniego, który urodził się w 2001 roku, a z kolejnego związku ma córkę Wandę (ur. 2018 r.). Szelągowska przez wiele lat tworzyła związek z Adamem Sztabą. Po 11 latach postanowili się pobrać, jednak dwa lata później rozstali się. Mężczyzna zaraz po rozstaniu związał się ze swoją menadżerką, z którą co ciekawe, stworzył szczęśliwą rodzinę.

Zobacz także: Szelągowska rozwodzi się z trzecim mężem? Wyciekły niepokojące wieści o znanej dekoratorce!

“Tak powstaje Szelągowska” – Dorota pokazała swoją metamorfozę!

Dorota regularnie zamieszcza na swoim Instagramie posty i relacje, dzieląc się ze swoimi obserwatorami kulisami życia zawodowego. Znajdziemy tam również wiele ciekawych inspiracji związanych z wystrojem wnętrz.

Tym razem na profilu projektantki pojawił się kolaż zdjęć, na którym widać, jak po kolei wyglądają przygotowania Doroty – od makijażu po fryzurę. Dorota swoim postem po raz kolejny udowodniła, że ma dystans do siebie i w pełni akceptuje swój wygląd.

“Jak powstaje Szelągowska? Oto proces tworzenia Pani z Telewizji. Dziękuję autorom ❤️” – napisała w opisie Dorota.

Pod postem nie zabrakło komentarzy od zachwyconych internautów, którzy zasypali Dorotę komplementami. Uważają bowiem, że projektantka w makijażu jak i bez prezentuje się wyśmienicie!

“Super babeczka! Trzeba umieć patrzeć na siebie i polubić swoje ciało❤️ wtedy dzieje się magia! Dlatego tyle w Pani pozytywnej energii 🔥🔥🔥”

“I to jest prawdziwe życie ❤️”

Wow! Dobra robota 👏”

“I bez makijażu piękna jest 😘” – czytamy w komentarzach.

Jak podoba Wam się post Doroty? Doceniacie jej szczerość i dystans do siebie?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz