Szelągowska rozwodzi się z trzecim mężem? Wyciekły niepokojące wieści o znanej dekoratorce!

30 września 2020
Przez: : W.M.

Jeden z tabloidów przekazał właśnie zaskakujące informacje o końcu związku Doroty z jej mężem. Szelągowska rozwodzi się po raz trzeci?

Zobaczcie, co wiadomo na temat zaskakującej nowiny z życia Doroty.

Dorota Szelągowska to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych polskich dekoratorek. Córka Katarzyny Grocholi od lat pracuje w telewizji, gdzie prowadziła wiele programów, w których swoimi nietuzinkowymi i bardzo oryginalnymi propozycjami zmieniała wnętrze. Swoje pomysły prezentowała między innymi w takich programach jak „Weekendowe metamorfozy Doroty”, „Domowe rewolucje” czy „Polowanie na mieszkanie”.

Popularność jaką zdobyła Dorota, przejawia się tym, że od lat ludzie interesują się także jej życiem prywatnym. Szelągowska jest dwukrotną rozwódką. Z pierwszego małżeństwa zakończonego już wiele lat temu ma syna Antoniego, który urodził się w 2001 roku. Dekoratorka przez wiele lat związana była ze znanym muzykiem Adamem Sztabą. Po 11 latach partnerstwa para postanowiła się pobrać, ale krótko po tym zdecydowali się definitywnie rozstać. Chociaż Dorota nie chętnie wypowiada się na temat swojego życia prywatnego, jakiś czas temu zdecydowała się szczerze opowiedzieć o swoim związku z drugim mężem.

Szelągowska rozwodzi się z trzecim mężem?

Po nieudanym małżeństwie z Adamem Sztabą Szelągowska związała się z kolejnym partnerem, a owocem tego związku jest jej pierwsza córka Wanda. Dorota nie wiele mówiła o swoim nowym partnerze, ale po pewnym czasie wyszło na jaw, że kilka tygodni po narodzinach ich dziecka para postanowiła się pobrać. W rozmowie z „Twoim Imperium” dekoratorka zdradziła, gdzie poznała swojego męża i jak wygląda ich relacja.

Trafiliśmy na siebie w pracy i okazało się, że wiele nas łączy. Dziś spędzamy wieczory, grając w gry planszowe, oboje kochamy komiksy i seriale. Mój mąż jest unikalnym dowodem na to, że związki partnerskie istnieją. W nocy do dziecka wstajemy oboje, domem zajmujemy się po równo, on rano robi śniadanie. Cholera, to jest możliwe!”

Wiele wskazuje na to, nad związkiem Doroty i jej męża zawisły właśnie się czarne chmury. Tabloid „Super Express” właśnie opublikował zaskakujące informacje o końcu tego związku, dodając, że Szelągowska oczekuje na termin pierwszej rozprawy rozwodowej.

Dorota nie odnosiła się jeszcze do tych informacji, dlatego doniesienia te nie są potwierdzone.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz