Tak wyglądała Fagata przed zabiegami! Aż trudno w to uwierzyć!

21 maja 2024
Przez: : M.J

Fagata, znana influencerka, zbudowała swoją karierę na odważnych stylizacjach, prowokacyjnych zdjęciach i wulgarnych tekstach piosenek. Kilka lat temu jej wizerunek wyglądał jednak zupełnie inaczej. Na prośbę jednego z fanów postanowiła podzielić się w sieci starymi zdjęciami, które ukazują jej wcześniejszy wygląd.

Kim jest Fagata?

Fagata zdobywa coraz większą popularność w polskim show-biznesie, co nie podoba się wielu krytykom moralności, zaniepokojonym jej kontrowersyjnym stylem i śmiałymi działaniami jako influencerka i artystka muzyczna. Niedawno zaczęła wspominać o możliwości wystąpienia na przyszłorocznej Eurowizji. Ten konkurs przetrwał już wiele, więc jeśli jurorzy i publiczność zdecydują się dać jej szansę, trzeba liczyć, że wszystko przebiegnie bez problemów, co w jej przypadku nie zawsze jest takie oczywiste.

ZOBACZ TAKŻE: Fagata w szczegółach opowiedziała o romansie z Żabsonem: “Tylko nie mów nikomu, że się spotykamy”

Agata Fąk, mimo młodego wieku, ma już na koncie kilka zabiegów chirurgicznych. W jednym z vlogów opowiedziała o liposukcji brzucha, pleców i podbródka. Jej powiększone pośladki stały się jej znakiem rozpoznawczym. Trudno uwierzyć, że jeszcze kilka lat temu prezentowała się całkowicie naturalnie.

Przemiana Fagaty jest zdumiewająca. Może i 23-latka nie jest najskromniejszą celebrytką, ale na pewno jest zaangażowana w utrzymywanie bliskiego kontaktu z fanami. Jak przyznała w ostatnich nagraniach, “ogląda wszystkie story, w których jest oznaczona” i często odpowiada na pytania dotyczące jej kariery.

Metamorfoza Fagaty

Spełniając prośbę jednego z obserwatorów, Fagata powróciła do czasów sprzed rozpoczęcia kariery w internecie. Na InstaStory zamieściła trzy zdjęcia z czasów liceum, z 2018 roku. Fotografie przedstawiają 17-letnią Agatę w znacznie skromniejszym wydaniu. Wówczas, jako licealistka, unikała eksponowania ciała i nie przyjmowała prowokacyjnych poz. Jej ubiór był mniej wyzywający, a twarz zdobił jedynie delikatny makijaż.

Czy rozpoznalibyście ją na tych archiwalnych zdjęciach?

Fagata, choć kontrowersyjna, zdołała zbudować silną więź ze swoimi fanami, którzy doceniają jej otwartość i bezpośredniość. Jej droga od skromnej licealistki do odważnej influencerki jest przykładem na to, jak bardzo można się zmienić w zaledwie kilka lat. Czas pokaże, jakie jeszcze niespodzianki przygotuje dla swoich obserwatorów i jak dalej potoczy się jej kariera.

Fagata kiedyś / fot. Instagram.
Fagata kiedyś / fot. Instagram.
Fagata kiedyś / fot. Instagram.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej