Tamara Gonzalez Perea otworzyła sklep z czaszkami przeciwko nowotworom i nie tylko! Ich cena powali Was na kolana!

3 sierpnia 2022
Przez: : M.J

W ostatnich dniach aż huczy na temat byłej blogerki modowej, która teraz określa siebie jako “terapeutkę leczenia dźwiękiem”. Tamara Gonzalez Perea w pełni poświęciła się rozwojowi duchowemu i jak się okazuje zdecydowała się rozwinąć swoją działalność. W sieci znajdziecie sklep, w którym możecie nabyć m.in. kosmiczną czaszkę Majów poprawiającą jakość życia, czy czaszkę z zielonego kamienia yunnan, która może zapobiegać występowaniu nowotworów.

Nowe wcielenie Tamary Gonzalez Perei

Tamara, wcześniej znana szerszej publiczności jako Macademian Girl, zdecydowała się w pełni poświęcić nowej profesji. Teraz była blogerka i była prowadząca Pytanie na śniadanie określa siebie, jako “terapeutka ustawień systemowych, praktyk totalnej biologii, soul coach i terapeutka uzdrawiania dźwiękiem”.

Głośno zrobiło się na temat nowego wcielenia Tamary za sprawą jej występu w programie Elżbiety Jaworowicz – Sprawa dla reportera. To właśnie tam blogerka zaprezentowała swoje umiejętności gry na szamańskim bębnie, które miały pomóc zaproszonym gościom pozbyć się ich problemów.

ZOBACZ TAKŻE: Tamara Gonzalez Perea teraz jest „terapeutką uzdrawiania dźwiękiem”! Występ byłej blogerki w TVP wywołał skraje emocje!

Jak się okazuje, działalność Tamary nie kończy się na dziedzinie rozwoju duchowego. Bolgerka otworzyła swój sklep internetowy, w którym sprzedaje biżuterię, szamańskie bębny, czy czaszki, które mają poprawiać energię, witalność i wspomagać duchowe przebudzenie. Produkty ze sklepu Laparica nie należą jednak do najtańszych.

View this post on Instagram

A post shared by Laparica (@laparica)

Uzdrawiające czaszki od Tamary Gonzalez Perei

Tamara w swoim ezoterycznym sklepie ma do zaproponowania spory asortyment. Największą uwagę zwracają czaszki, które mają działać na wiele sfer naszego życia, a niektóre z nich mogą zapobiegać występowaniu nowotworów.

Nierzadko czaszkę z zielonego kamienia yunnan nazywa się czaszką zdrowia i piękna, ponieważ łagodzi objawy stresu. Ma silne właściwości lecznicze. Działa oczyszczająco, wspomaga dobre samopoczucie. Uważa się również, że może zapobiegać występowaniu nowotworów”- czytamy.

W internetowym sklepie znajdziemy również:

  • Czaszkę z agatu z jaja dinozaura pomagającą w doborze przyjaciół za 969,99 zł
  • Czaszkę obcego z jaspisu hiso pozwalającą zagłębić się we własną psychikę bez uczucia niepokoju za 319,99 zł
  • Wykonany ręcznie szamański bęben syberyjski pomagający umocnić poczucie wdzięczności za 3859,99 zł
  • Kosmiczną czaszkę Majów poprawiającą jakość życia za 1199,99 zł

Warto dodać, że powyższe metody nie mają za wiele wspólnego z tradycyjną medycyną. Zapewne znajdą się osoby, które zdecydują się zastąpić tradycyjne leczenie na rzecz “uzdrawiających czaszek”. Niemniej jednak warto się dwa razy nad tym zastanowić.

Źródło: laparica.com / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej