Tancerka z “Tańca z Gwiazdami” ogłosiła ciążę! Poród tuż tuż

10 czerwca 2024
Przez: : M.J

Wiktoria Omyła, podzieliła się z fanami szczęśliwą nowiną. Znana tancerka z programu “Taniec z Gwiazdami” spodziewa się dziecka. Wiktoria, która przez kilka lat współpracowała z Polsatem, podzieliła się tą radosną informacją na swoim profilu na Instagramie. Zaprezentowała swoje ciążowe krągłości. Poród tuż tuż. 

Program “Taniec z Gwiazdami” ma w Polsce długą historię.  Od pierwszych 13 edycji na antenie TVN, po kolejne, które przeniosły się do Polsatu. Ostatni sezon programu był niezwykle popularny, przyciągając uwagę widzów gwiazdorską obsadą. Jednak to nie tylko celebryci tańczący na parkiecie zyskują sympatię widzów, ale również ich taneczni partnerzy. W kilku edycjach pojawiła się na parkiecie Wiktoria Omyła, która szybko zdobyła serca widzów. 

ZOBACZ TAKŻE: “Taniec z gwiazdami”: Gwiazdor programu dokonał coming-outu! “Nie będę udawał kogoś, kim nie jestem “

Wiktoria Omyła, która w “Tańcu z Gwiazdami” tańczyła m.in. z Adamem Zdrójkowskim, Marcinem Korczem, Łukaszem „Jurasem” Jurkowskim, Marcinem Bosakiem czy Tomaszem Oświecińskim, najprawdopodobniej nie wystąpi w nadchodzącej edycji programu. Jednak powód tej nieobecności jest niezwykle szczęśliwy – Wiktoria już niedługo zostanie mamą.

scena z: Wiktoria Omyła, Łukasz Juras Jurkowski, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Wiktoria Omyła jest w ciąży

Tancerka ogłosiła swoje szczęście na Instagramie, gdzie zamieściła zdjęcia pokazujące jej zaokrąglony brzuszek. Wiktoria Omyła tworzy związek z Michałem Szerem, Mistrzem Polski Seniorów w Pływaniu. Na opublikowanych fotografiach para pozowała na plaży, a Wiktoria ubrana była w pomarańczowy strój kąpielowy, w którym zaprezentowała już całkiem pokaźny ciążowy brzuszek. 

“Loading… 🩷👶🏻🩵” – napisała tancerka.

Informacja o ciąży spotkała się z ogromnym odzewem ze strony fanów i znajomych. Gratulacje złożyli m.in. Oliwia Bieniuk, czy  Lenka Klimentova, które także mogliśmy oglądać na parkiecie “Tańca z Gwiazdami”.

“Wszyscy w ciąży 😂❤️ GRATULACJE!!” – napisała Oliwia Bieniuk

“Juhuhu ♥️♥️♥️ sciskamy i gratulujemy♥️🌸” – dodała Lenka Klimentova.

Tancerka nie kryje swojego szczęścia i z entuzjazmem dzieli się swoimi emocjami z fanami. Nadchodzące miesiące będą dla niej czasem pełnym oczekiwania i przygotowań do nowej roli w życiu. Mimo że prawdopodobnie nie zobaczymy jej w najbliższej edycji programu, jej fani z pewnością będą wspierać ją na każdym kroku.

My także gratulujemy!

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej