“Taniec z Gwiazdami 12”: Wiemy, która para wygrała Kryształową Kulę!

25 października 2021
Przez: : M.S.

Już dzisiaj finał tanecznego show, zatem poznaliśmy kolejnego zwycięzcę programu. Kto wygrał Taniec z Gwiazdami 12?

Finał Tańca z Gwiazdami 12

Taniec z Gwiazdami to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych oraz na najdłużej emitowanych programów z udziałem gwiazd w Polsce. Swój początek show miało w stacji TVN, po kilkuletniej przerwie koncesję przejął Polsat i właśnie emituje 12. edycję Tańca z Gwiazdami.

Przez te wszystkiego lata na parkiecie programu pojawiło się mnóstwo gwiazd prezentujących swoje umiejętności taneczne. Jednym szło całkiem nieźle, innym trochę gorzej, jednak dla wszystkich udział w Tańcu z Gwiazdami był świetną zabawą, ale też sporym poświęceniem i ciężką pracą.

W 12. edycji programu do walki o Kryształową Kulę stanęło 10 par: Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski, Sylwia Bomba i Jacek Jeshke, Juras i Wiktoria Omyła, Iza Małysz i Stefano Terrazzino, Old Boy i Paulina Biernat, Denis Urubko i Janja Lesar oraz Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Kajra i Rafał Maserak oraz Piotr Mróz i Hania Żudziewicz.

Zobacz także: Pavlović ma swojego faworyta w Tańcu z Gwiazdami 12

W ostatnim odcinku półfinałowym o wejście do finału walczyły trzy pary: Kajra i Rafał, Oliwia i Michał oraz Piotr i Hania. Po zaprezentowaniu swoich tańców jury i widzowie zdecydowali, że finalistami 12. edycji Tańca z Gwiazdami zostali Piotr i Hania oraz Kajra i Rafał.

Kto wygra Taniec z Gwiazdami 12?
Finałowe pary Tańca z Gwiazdami 12

W finale Tańca z gwiazdami 12, oprócz finałowych par, na parkiecie mogliśmy oglądać byłych uczestników programu. Jednak to tańce Kajry i Rafała oraz Piotra i Hani wzbudziły najwięcej emocji. Dodatkowo tanecznym występom towarzyszyły gwiazdy polskiej muzyki: zespół Kombi, Doda, Alicja Majewska oraz Michał Szpak.

Jako pierwsi na parkiecie pojawili się Kajra i Rafał Maserak, którzy zatańczyli jive’a do utworu zespołu Kombi. Chociaż taniec zdobył pozytywne opinie, para otrzymała 37 punktów.

Taniec współczesny również przy muzyce zespołu Kombi zatańczyli Piotr Mróz i Hania Żudziewicz. Jury przyznało dokładnie taka samą ilość punktów jak ich konkurentom, czyli 37 oczek.

Po pierwszej rundzie, zgodnie z głosowaniem widzów 57% głosowało na Hanię i Piotr, a 43% dla Kajry i Rafała Maseraka.

Uroczysty finał uświetnił występ Alicji Majewskiej, któremu towarzyszył taneczny występ Michała Bartkiewicza i Wiktorii Omyły.

W drugiej rundzie Kajra i Rafał zaprezentowali swoje umiejętności w tango, które wybrali dla ich przeciwnicy. Ich występ spotkał się z bardzo przychylnymi ocenami sędziów, gdyż zdobyli 39 punktów.

Kajra i Rafał wybrali dla Piotra i Hani cha-chę. Po raz kolejny para udowodniła, że zasłużyła na finał programu. Ponownie jurorzy przyznali tą samą ilość punktów, co Kajrze i Rafałowi, czyli 39 oczek.

Po drugiej rundzie głosy na finałowe pary nieco się wyrównały, jednak nadal na prowadzeniu uplasowali się Hania i Piotr (54 %).

W trzeciej rundzie finałowe pary zaprezentowały freestyle. Taniec Kajry i Rafała był bardzo emocjonalny i wzruszył jurorów i publiczność. Para otrzymała 40 punktów.

Po raz kolejny jury było zgodnie w obu przypadkach, gdyż po freestyle’u Piotra Mroza i Hani Żudziewicz, przyznało parze również maksymalną ilość punktów, czyli 40 oczek!

Kto wygrał Taniec z Gwiazdami 12?

Walka o Kryształową Kulę była zacięta, jednak decyzją widzów zwycięzcami 12. edycji Tańca z Gwiazdami 12 zostali Piotr Mróz i Hania Żudziewicz!

Źródło: polsat, Instagram Tańca z Gwiazdami

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej