Połącz się z nami

„Taniec z Gwiazdami 12”: Kto będzie w finale tanecznego show?

Kto w finale Tańca z gwiazdami

Rozrywka

„Taniec z Gwiazdami 12”: Kto będzie w finale tanecznego show?

Dzisiaj półfinał Tańca z Gwiazdami. Która para odpadnie tuż przed finałem show, a kto powalczy o Kryształową Kulę? Internauci mają swoje typy!

Uczestnicy 12. edycji Tańca z Gwiazdami

Taniec z Gwiazdami to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych i cieszących się największą sympatią programów rozrywkowych w telewizji. Taneczne show gości na ekranach naszych telewizorów od ponad 15 lat i wciąż wzbudza ogromne zainteresowanie. Przez parkiet programu przewinęło się setki gwiazd i ich tanecznych partnerów. Początkowo program emitowany był przez 6 lat w stacji TVN. Po trzech latach nieobecności powrócił w Polsacie.

Tej jesieni Polsat emituje 12. edycję programu. Wśród uczestników pojawiło się 10 gwiazd, a towarzyszyli im światowej klasy tancerze. Na parkiecie swoje taneczne zmagania prezentowali: Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski, Sylwia Bomba i Jacek Jeshke, Juras i Wiktoria Omyła, Iza Małysz i Stefano Terrazzino, Old Boy i Paulina Biernat, Denis Urubko i Janja Lesar. Natomiast w półfinale o wejście do finału powalczą: Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Kajra i Rafał Maserak oraz Hania Żudziewicz i Piotr Mróz. Kto z nich przejdzie do kolejnego etapu i stoczy walkę o wygraną?

Kto będzie w finale Tańca z Gwiazdami 12?

W poprzednim odcinku, decyzja jurorów i widzów z programu odpadła Sylwia Bomba i Jacek Jeshke. Do półfinału przeszły trzy pary: Oliwia i Michał, Kajra i Rafał oraz Hania i Piotr. Bez wątpienia sporo kontrowersji wzbudza obecność w półfinale Oliwii i Michała, którzy wciąż krytykowani są przez jurorów. Jednak widzowie na tyle polubili tę parę, że dzięki ich głosom Bieniuk i Bartkiewicz przechodzili do kolejnych etapów. Tym sposobem znaleźli się w półfinale tanecznego show wśród dwóch najlepszych par.

Sądząc po komentarzach na oficjalnym profili Tańca z Gwiazdami, Oliwia i Michał cieszą się ogromna sympatią wśród widzów. Spora część internautów kibicuje córce zmarłej Ani Przybylskiej, jednak wielu uważa, że jej umiejętności taneczne nie są na miarę finału Tańca z Gwiazdami. Internauci sugerują, że do walki o Kryształową Kulę powinni stanąć Piotr Mróz i Hania Żudziewicz oraz Kajra i Rafał Maserak.

Kto będzie w finale Tańca z Gwiazdami?
Półfinał Tańca z Gwiazdami 12

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska w afro lokach!

Kto powinien zatańczyć w finale Tańca z Gwiazdami? Która para wygra taneczne show?

Źródło: Instagram Tańca z Gwiazdami

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry