“Taniec z Gwiazdami 13”: Beata Kozidrak wystąpi w programie? Zaskakujące doniesienia!

17 marca 2022
Przez: : MC

Wielkimi krokami zbliża się nowa, 13. już edycja programu Taniec z Gwiazdami. Serwis Super Express postanowił wszcząć własne śledztwo, z którego wynika, że Beata Kozidrak może być jedną z uczestniczek tanecznego show!

View this post on Instagram

A post shared by Beata Kozidrak (@beatakozidrak)

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami

Taniec z Gwiazdami to uwielbiany przez Polaków program, który z małymi przerwami emitowany jest od 2005 roku. Początkowo show emitowane było na stacji TVN, jednak od 2014 roku widzowie śledzą zmagania gwiazd na antenie Polsatu.

Zobacz także: Rafał Maserak wcieli się w rolę jurora w Tańcu z Gwiazdami?

Przypomnijmy, że w programie udział biorą znane osobistości, które u boku profesjonalnych tancerzy przygotowują choreografie. Tancerzy ocenia jury, jednak na dalszy udział mają wpływ również widzowie, którzy za pośrednictwem wiadomości SMS mogą oddawać swoje głosy.

Na przestrzeni lat swoje umiejętności zaprezentowała cała masa gwiazd. Przypomnijmy, że ostatnią edycję zwyciężył Piotr Mróz oraz Hanna Żudziewicz.

Beata Kozidrak wystąpi w tanecznym programie?

Fani tanecznego programu z niecierpliwością wyczekują informacji związanych z najnowszą edycją programu. Jak się okazuje, serwis Super Express wszczął własne śledztwo, z którego wynika, że jedną z uczestniczek 13. edycji może być Beata Kozidrak!

“I to jest news na rozpoczęcie dnia! Jak wynika ze “śledztwa” Super Expressu, @beatakozidrak może wystąpić w następnej edycji Tańca z Gwiazdami. To byłoby coś ❤️” – czytamy na Instagramie serwisu.

Warto wspomnieć, że to nie pierwszy raz, kiedy media informują o udziale Beaty w Tańcu z Gwiazdami. Warto bowiem wspomnieć, że podczas trwania 10. edycji programu jurorka Iwona Pavlović w rozmowie z TeleMagazynem powiedziała:

“Zawołajmy tutaj do nas Beatę Kozidrak. Tak się fajnie rusza na scenie, fajnie wygląda. No, myślę, że to by była wielka sprawa, gdyby się pojawiła w “Tańcu z gwiazdami”.

Chcielibyście zobaczyć Beatę Kozidrak na parkiecie Tańca z Gwiazdami?

źródło: Super Express, TeleMagazyn, Instagram Tańca z Gwiazdami, Beaty Kozidrak, Super Expressu

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej