Połącz się z nami

„Taniec z Gwiazdami”: Rafał Maserak zostanie jurorem w kolejnej edycji? Janek Kliment nie ma wątpliwości!

Kliment chwali Maseraka

Rozrywka

„Taniec z Gwiazdami”: Rafał Maserak zostanie jurorem w kolejnej edycji? Janek Kliment nie ma wątpliwości!

Czyżby Janek Kliment zdradził za dużo i ujawnił, kto będzie jurorem w kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami? Czy ta rola przypadnie Rafałowi Maserakowi?

Sukces Tańca z Gwiazdami

Taniec z Gwiazdami to zdecydowanie najchętniej oglądane taneczne show w telewizji. Program od lat gości na naszych ekranach i co edycję dostarcza widzom wielu pięknych emocji. Nic więc dziwnego, że show doczekało się już 12. edycji w Polsacie, a prawie drugie tyle w stacji TVN. Przez parkiet Tańca z Gwiazdami przewinęło się sporo gwiazd, które raczyły widzów swoimi tanecznymi popisami. Program pomógł również tancerzom, którzy dzięki Tańcowi z Gwiazdami stali się rozpoznawalni w mediach.

Niewątpliwie jednym z najpopularniejszych i najbardziej utalentowanych tancerzy programu jest Rafał Maserak, który mimo, że często plasuje się na wysokiej pozycji, to nie udało mu się jeszcze wygrać w Tańcu z Gwiazdami emitowanym w Polsacie. Ogromnego wsparcia Rafałowi udziela inny tancerz znany z programu, Janek Kliment, który aktualnie pełni rolę jurora w Mam Talent w stacji TVN.

Rafał Maserak będzie jurorem w Tańcu z Gwiazdami?

Podczas rozmowy z reporterką jastrzabpost, Kliment wyznał, że nie wyobraża sobie Tańca z Gwiazdami bez Rafała Maseraka podobnie zresztą, jak bez Iwony Pavlović:

„Myślę, że Taniec z Gwiazdami bez Rafała Maseraka nie będzie Tańcem z Gwiazdami. To, jak bez Czarnej Mamby. To są dwie postacie, które muszą być.”

View this post on Instagram

A post shared by Rafał Maserak (@rmaserak)

Co więcej, Janek nie ma wątpliwości, że to Rafał Maserak powinien usiąść na fotelu sędziego w kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami, gdyż świetnie się nadaje do tej roli:

„Ja Rafałowi życzę, by już zasiadł w jury Tańca z gwiazdami. Nadaje się do tego. On jedyny ma punkt widzenia od początku, jak się rozwijał ten Taniec z gwiazdami i tego mu życzę.”

Janek Kliment o Rafale Maseraku
Jan Kliment na Instagramie

Podzielacie zdanie Janka odnośnie oceniania uczestników przez Maseraka? Czy jednak wolicie oglądać Rafała na parkiecie programu? Myślicie, że Rafał Maserak będzie jurorem w Tańcu z Gwiazdami?

Zobacz także: Jan Kliment przeklinał na wizji!

Źródło: jastrzabpost, Instagram Janka Klimenta, Instagram Rafała Maseraka

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry