„Taniec z gwiazdami 13”: Krzysztof Rutkowski nową gwiazdą show. Detektyw nie przyjmie wynagrodzenia

24 czerwca 2022
Przez: : W.M.

Kilka dni temu media zaczęły donosić, że kolejną gwiazdą, która zatańczy w nowej edycji Tańca z gwiazdami, będzie Krzysztof Rutkowski. Chociaż informacje te nie były potwierdzone przez produkcję, ostatnio detektyw przyznał, że faktycznie zatańczy w nowym sezonie. Rutkowski nie przyjmie jednak wynagrodzenia za swój udział. Co zrobi z pieniędzmi, które zarobi w TzG?

Krzysztof Rutkowski
Krzysztof Rutkowski/fot. Instagram

Taniec z gwiazdami 13

Już jesienią fanów tanecznego show stacji Polsat czekają ogromne emocje. Nowy sezon Tańca z gwiazdami zbliża się wielkimi krokami. W programie ponownie zobaczymy znane gwiazdy, które przez kilka tygodni będą uczyć się podstaw tańca. Do wygrania w TzG poza Kryształową Kulą jest także nagroda główną w kwocie 100 tys. złotych dla gwiazdy oraz 50 tys. złotych dla tancerza.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska ponownie z Tańcu z gwiazdami? Zaskakujące doniesienia.

Produkcja nie zdradza jeszcze, które gwiazdy zaproszone zostały do nowej edycji Tańca z gwiazdami. Nieoficjalne źródła podawały jednak, że pierwszymi uczestnikami, których zobaczymy na parkiecie, będą aktor Michał Mikołajczak i detektyw Krzysztof Rutkowski.

Stawka Krzysztofa Rutkowskiego

Dla wielu fanów informacja o tym, że Krzysztof Rutkowski pojawi się w nowym sezonie Tańca z gwiazdami, była sporym zaskoczeniem. Przez pewien czas znany detektyw nie komentował doniesień o swoim udziale w tanecznym show, jednak ostatnio potwierdził krążące w mediach informacje.

„To prawda, że wystąpię w “Tańcu z gwiazdami” – potwierdził Rutkowski dla jastrzabpost.pl

Wkrótce po tym, jak na jaw wyszło, że Rutkowski zatańczy w nowej edycji TzG, SuperExpress dotarł do informacji, jaką stawkę wynegocjował popularny detektyw. Jak donosił tabloid, 62-latek za odcinek ma dostać aż 30 tys. złotych. Krzysztof Rutkowski nie potwierdził, czy informacje te są prawdziwe, jednak przekazał, że pieniądze, które zarobi w Tańcu z gwiazdami, przekaże na cele charytatywne.

„Obowiązuje mnie tajemnica umowy, dlatego nie będę komentować spekulacji dotyczących wynagrodzenia za odcinek. Ale zdradzę wam, że całą kwotę przekażę fundacji, która pomaga wdowom i sierotom po poległych policjantach” – dodał

Jak myślicie, jak Krzysztof Rutkowski poradzi sobie w Tańcu z gwiazdami?

Detektyw Rutkowski
Krzysztof Rutkowski/fot. Instagram

źródło: Instagram Krzysztofa Rutkowskiego/jastrzabpost.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej