“Taniec z Gwiazdami”: Agnieszka Kaczorowska wraca do programu? Tym razem w innej roli!

20 czerwca 2022
Przez: : M.S.

Już jesienią fani tanecznego programu Polsatu, będą mieli okazję ponownie podziwiać gwiazdy na parkiecie show. Jak już widomo w roli jurora nie zobaczymy Andrzeja Piasecznego. Kto zajmie jego miejsce? Spekuluje się, że do programu ma wrócić Agnieszka Kaczorowska!

13. edycja Tańca z Gwiazdami

Taniec z gwiazdami to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych i najchętniej oglądanych programów rozrywkowych z udziałem gwiazd. Show już od kilkunastu lat cieszy oko widzów, a na parkiecie Tańca z gwiazdami pojawiły się już setki gwiazd. Początkowo format nadawany był w stacji TVN, jednak po kilkunastu edycjach program przejął Polsat. Do tej pory w stacji Niny Terentiew, wyemitowano 12. edycji, a już we wrześniu na ekranie pojawi się trzynasta odsłona programu.

ZOBACZ TAKŻE: Piasek odchodzi z Tańca z gwiazdami?

W ostatniej edycji tanecznego show, gwiazdy oceniane były przez czteroosobowe jury, w skład którego wchodzili: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski, Andrzej Piaseczny oraz Michał Malitowski. Jak już wiadomo, jesienią z fotelem jurorskim prawdopodobnie pożegna się Andrzej Piaseczny. Od kiedy informacja pojawiła się w mediach, zaczęły się spekulacje, kto zastąpi piosenkarza w roli oceniającego.

Wielu stawiało wówczas na Marcina Hakiela, a były partner Kasi Cichopek odniósł się jedynie do swojego udziału w programie jako trener:

Ja mam swoje lata, miałem też kontuzję pleców. Chociaż wiem, że niektórzy tancerze są starsi ode mnie, ale są może młodsi duchem. Podziwiam niektórych, że dają radę. To nie jest tylko program telewizyjny, to jest ciężka praca, to jest wiele godzin na sali tanecznej z gwiazdą, żeby to dobrze przygotować” – mówił tancerz w rozmowie z serwisem Plejada.

Kaczorowska wraca do Tańca z Gwiazdami?

Jak podaje portal Party, produkcja Tańca z gwiazdami toczy rozmowy z inną znaną tancerką, która mogłaby wystąpić w programie w roli jurora. Jak się okazuje, trwają negocjacje w tej kwestii z Agnieszką Kaczorowską- Pelą.

„Agnieszka jest doświadczoną i utytułowaną tancerką, a do tego zna program od podszewki. Byłaby świetna w tej roli” – zdradził informator Party.

Agnieszka Kaczorowska- Pela w Tańcu z gwiazdami
Agnieszka Kaczorowska-Pela, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Przypomnijmy, że gwiazda brała udział w programie w roli tancerki i trenerki. W 2015 roku doprowadziła do zwycięstwa Krzysztofa Wieszcza. Co więcej, Agnieszka ma także doświadczenie w roli choregrafki, czego dowodem ostatnio był pokaz pierwszego tańca Karoliny Pisarek i Rogera Salli.

Oficjalne informacje na temat jurorów Tańca z gwiazdami zapewne pojawią się tuż przed rozpoczęciem 13. edycji.

ZOBACZ TAKŻE: Pierwszy uczestnik Tańca z Gwiazdami

Myślicie, że Kaczorowska zasiądzie w loży sędziów Tańca z gwiazdami 13?

Źródło: Party, Akpa, Instagram Agnieszki Kaczorowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej