„Taniec z gwiazdami 13”: Kto wystąpi w nowym sezonie? Wyciekła ściśle skrywana lista

29 czerwca 2022
Przez: : W.M.

Nowy sezon Tańca z gwiazdami już niedługo. Produkcja powoli zaczyna zdradzać, które gwiazdy zobaczymy w kolejnej edycji uwielbianego przez widzów tanecznego show. Co więcej, wiadomo już, w jakie dni emitowane będą nowe odcinki programu Taniec z gwiazdami. Teraz do mediów wyciekły informacje, które gwiazdy wystąpią w nowym sezonie.

Taniec z gwiazdami
Kto wystąpi w nowej edycji Tańca z gwiazdami

Taniec z gwiazdami 13

Na ten dzień czekają wszyscy fani programu Taniec z gwiazdami. Już wkrótce w jesiennej ramówce stacji Polsat pojawi się nowy sezon najpopularniejszego tanecznego show w Polsce.

W programie ponownie zobaczymy znane ze świata show-biznesu, muzyki czy filmu gwiazdy, które pod okiem profesjonalnych tancerzy uczyć się będą postaw tańca. Jest o co walczyć, gdyż do wygrania w TzG poza Kryształową Kulą jest aż 100 tys. złotych dla gwiazdy oraz 50 tys. złotych dla tancerza.

Od pewnego czasu w mediach coraz głośnej było o tym, kogo zobaczymy na parkiecie TzG. Chociaż przez pewien czas nie potwierdzano żadnych informacji związanych z uczestnikami nowej edycji, produkcja zaczyna zdradzać nazwiska osób, które zmierzą się w 13. sezonie Tańca z gwiazdami.

Zobacz także: Janek Kliment zostanie tatą.

Taniec z gwiazdami
Kryształowa Kula z TzG

Kto wystąpi w Tańcu z gwiazdami 13?

Odcinki ostatniego sezonu Tańca z gwiazdami emitowane były w wieczorne poniedziałki. Dla widzów było to nie lada zaskoczenie, gdyż dotychczas program pojawiał się na antenie w piątki. Jak będzie tym razem? Otóż nowa edycja programu Taniec z gwiazdami ponownie zawita na nasze ekrany w jesienne poniedziałki.

„Wracamy do Was jesienią z nową edycją @tanieczgwiazdami 🤩 Poniedziałki ponownie będą roztańczone”

Pierwszą gwiazdą nowej edycji Tańca z gwiazdami, jak ujawniła produkcja, jest Krzysztof Rutkowski. Najsłynniejszy polki detektyw już wkrótce pojawi się na parkiecie, aby zaprezentować widzom swoje taneczne umiejętności.

„Czas oficjalnie ujawnić pierwszą gwiazdę #TZG13 ❤️ Najpopularniejszy polski detektyw – Krzysztof Rutkowski będzie szlifował swoje taneczne umiejętności w naszym programie”

Warto dodać, że Krzysztof Rutkowski już wcześniej potwierdził, że wystąpi w TzG. Popularny detektyw zdradził także, że nie weźmie wynagrodzenia za swój udział w programie, a kwotę, która zarobi w Tańcu z gwiazdami, przeznaczy na cele charytatywne.

Chociaż dotychczas produkcja nie ujawniła kolejnych nazwisk uczestników 13. edycji Tańca z gwiazdami, Super Express dotarł do informacji, kto jeszcze weźmie udział w nowym sezonie.

„W poniedziałek odbyły się zdjęcia reklamowe z niektórymi uczestnikami tanecznego show. Na miejscu pojawili się prowadzący: Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut i Izabela Janachowska. Nie mogło zabraknąć siedzącej w jury Iwony Pavlović”– informuje SE

Jak donosi tabloid, na nagrywaniu spotu reklamowego poza Rutkowskim pojawili się także Łukasz Płoszajski, Maja Włoszczowska, Ilona Krawczyńska i Magda Mołek.

Czekacie na nowy sezon TzG? Które gwiazdy chcielibyście zobaczyć jeszcze na parkiecie?

źródło: Instagram TzG/Instagram Krzysztof Ibisz/Super Express

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej