„Taniec z gwiazdami 13”: Małgorzata Rozenek gwiazdą nowej edycji? Gwiazda odchodzi z TVN!

4 lipca 2022
Przez: : W.M.

Już jesienią nowa edycja Tańca z gwiazdami, Produkcja od pewnego czasu zdradza nazwiska osób, które będą walczyć o Kryształową Kulę. Teraz media donoszą, że jedna z gwiazd kolejnej edycji TzG może być Małgorzata Rozenek-Majdan. Co więcej, żona Majdana podobno rozwiązała umowę ze stacją TVN i przechodzi do konkurencji.

Taniec z gwiazdami nowa edycja

Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami to od lat jeden z najchętniej oglądanych programów w telewizji. Chociaż pierwsze edycje show emitowane były na antenie TVN, od wielu lat to właśnie widzowie stacji Polsat oglądać mogą taneczne zmagania znanych z polskiego show-biznesu gwiazd.

Nowa edycja TzG ponownie zawita na ekrany już jesienią. Widzowie przez kilka tygodni w poniedziałkowe wieczory przyglądać się będą, jak znane gwiazdy uczą się podstaw tańca. Chociaż wciąż nieznana jest pełna lista osób, które wystąpią w nowym sezonie tanecznego show, produkcja zdradziła już kilka nazwisk uczestników.

W 13. edycji Tańca z gwiazdami z pewnością na parkiecie zobaczymy Krzysztofa Rutkowskiego, Ilonę Krawczyńską, Maję Włoszczowską i Artura Płoszajskiego. Coraz głośniej mówi się także o tym, że jedną z gwiazd nowego sezonu będzie także Magda Mołek, która niegdyś także związana była ze stacją TVN.

Rozenek-Majdan w Tańcu z gwiazdami?

Temat udział Rozenek-Majdan w nowej edycji Tańca z gwiazdami pojawił się już kilka dni wcześniej. Wówczas Iwona Pavlović, która od lat jest jurorką tanecznego show, podkreśliła, że chętnie zobaczyłaby Małgorzatę na parkiecie w nowej edycji.

Zobacz także: Wyciekła lista nazwisk ucztenikow nowej edycji Tańca z gwiazdami.

Być może już niedługo marzenie jurorki się spełni. Jak donosi portal Party.pl, Małgorzata rozwiązała umowę ze stacją TVN i już od jesieni przechodzi do Polsatu.

„Małgorzata Rozenek-Majdan rozwiązała umowę z TVN-em, jesienią przechodzi do Polsat” – twierdzi informator portalu

Małgosia Rozenek
Małgorzata Rozenek-Majdan/ fot. AKPA

Informacje te nie są jeszcze potwierdzone przez stację Polsat. Niewątpienie, przejście Rozenek-Majdan do konkurencyjnej stacji może być najgłośniejszym transferem tego roku.

O tym, czy faktycznie żona Majdana rozpocznie współpracę ze stacją Polsat i co więcej, wystąpi w nowej edycji Tańca z gwiazdami, być może przekonamy się już niedługo.

źródło: Instagram TzG/Instagram M. Rozenek-Majdan/party.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej