„Taniec z gwiazdami 13”: Michał Mikołajczak zatańczy w nowej edycji?

14 maja 2022
Przez: : W.M.

Fani popularnego tanecznego show stacji Polsat z niecierpliwością czekają na odcinki nowej edycji TzG. W ostatnim czasie coraz częściej pojawiają się informację, że jednym z uczestników 13. edycji tańca z gwiazdami będzie Michał Mikołajczak, prywatnie partner Edyty Zając.

Taniec z gwiazdami 13

Taniec z gwiazdami to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych tanecznych show w telewizji. Program doczekał się 13 edycji w stacji TVN, a od 2014 roku emitowany jest na antenie Polsatu.

Kilka miesięcy temu zakończył się 12. sezon Tańca z gwiazdami, który wygrał Piotr Mróz w parze z Hanną Żudziewicz. Mimo iż fani programu liczyli na to, że program powróci na antenę już podczas wiosennej ramówki, tak się nie stało, dlatego wszystko wskazuje na to, nowe odcinki TzG pojawią się na ekranie już jesienią.

W ostatnim czasie coraz częściej mówi się, które gwiazdy wystąpią w najnowszej edycji Tańca z gwiazdami, ale produkcja nie przekazała jeszcze pierwszego nazwiska osoby, którą zobaczymy na parkiecie.

Michał Mikołajczak wystąpi w Tańcu z gwiazdami?

Chociaż informacje te nie są oficjalnie potwierdzone, jeden z portali przekazał, że Michał Mikołajczak negocjuje warunki udziału w nowej edycji Tańca z gwiazdami.

„Michał jest bardzo popularny, robi dobre wrażenie zarówno na młodszym, jak i starszym pokoleniu. Pikanterii dodaje fakt, że prywatnie jest związany z piękną Edytą Zając, która swoją edycję wygrała. Produkcja bardzo cieszy się na współpracę z nim. Negocjacje są na ostatniej prostej” – informuje źródło pomponik.pl

Informacje o tym, że Michał spotyka się z modelką Edytą Zając, zwyciężczynią edycji TzG zaczęły pojawiać się już kilka miesięcy temu, jednak para długo nie potwierdzała tych doniesień. Dopiero kilka tygodni temu Edyta w jednym z wywiadów opowiedziała nieco o swojej relacji z Michałem i potwierdziła, że oboje konsekwentnie starają chronić swoją prywatność.

Czy Mikołajczak wystąpi w nowej edycji programu Taniec z gwiazdami? Tego dowiemy się zapewne niebawem.

Aktor Michał Mikołajczak
Michał Mikołajczak, fot. AKPA

źródło: pomponik.pl/AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej