“Taniec z Gwiazdami 13”: Padły dwie 40-tki! Odpadli faworyci?

12 września 2022
Przez: : M.S.

Gwiazdy i tancerze zatańczyli do utworów Krzysztofa Krawczyka. Kto podbił serce jurorów, a której parze poszło najgorzej?

3 odcinek Tańca z Gwiazdami 13

W poprzednim tygodniu z programem pożegnał się Krzysztof Rutkowski. Tym razem pary zaprezentowały się w tańcach do piosenek Krzysztofa Krawczyka. Przed rozpoczęciem części konkursowej na scenie pojawiła się żona zmarłego artysty, Ewa Krawczyk.

Jako pierwsi na parkiecie pojawili się Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz, którzy zatańczyli sambę. W tym tygodni taniec pary zdecydowanie bardziej się spodobał jurorom, którzy przyznali Karolinie i Michałowi 27 punktów.

Kolejne swoje umiejętności taneczne zaprezentowali Jacek i Michał. Męska para zatańczyła quickstepa, i zachwyciła jurorów. Panowie otrzymali 40 punktów.

Następnie na parkiecie pojawili się Maja i Roman, którzy zaprezentowali się w rumbie. Para otrzymała od jurorów 28 punktów.

Jamala i Jacek Jeshke zatańczyli walca wiedeńskiego, a ich występ został oceniony przez jurorów aż na 38 punktów!

Kolejni w Tańcu z Gwiazdami pokazali się Wiesław i Janja, którzy zatańczyli jive’a . Jurorzy ocenili ich występ na 25 punktów.

Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński pokazali swoje umiejętności w rumbie. Para została oceniona na 32 punkty.

Kolejno na tanecznym parkiecie pojawili się Natalia Janoszek i Rafał Maserak, którzy w sambie wytańczyli sobie maksymalną ilość punktów. To druga 40-tka dzisiejszego wieczoru!

Agnieszka Litwin i Dominik zatańczyli walca angielskiego, za którego jury przyznało tej parze 29 punktów.

Ostatni na parkiecie zaprezentowali się Michał Mikołajczak ze swoją taneczną partnerką Julią. Quickstep oceniony został na 26 punktów.

Kto odpadł w Tańcu z Gwiazdami?

Jurorzy najlepiej ocenili dwie pary: Natalię i Rafała oraz Jacka i Michała, przyznając im maksymalną ilość punktów. Natomiast najmniej punktów od sędziów otrzymali Janja i Wiesław (25 punktów) oraz Michał i Julia (26 punktów). Po zsumowaniu punktów jurorów i głosów widzów z programem pożegnali się Maja i Roman.

Źródło: Polsat, Instagram Tańca z gwiazdami

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej