“Taniec z gwiazdami 13”: Rozenek weźmie jednak udział w tanecznym show? Iwona Pavlović nie kryje zachwytu!

28 czerwca 2022
Przez: : M.J

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z czołowych gwiazd stacji TVN. Jak się okazuje, być może zobaczymy ją w Tańcu z gwiazdami, który od pewnego czasu emitowany jest na kanale Polsatu. Zobaczcie, co wiadomo więcej w tym temacie!

Taniec z gwiazdami 13

Taniec z gwiazdami to program, który od długich lat cieszy się wielką popularnością w naszym kraju. Co edycję do tanecznego show zapraszani są celebryci, aktorzy, muzycy, sportowcy, youtuberzy oraz inne znane osoby. Przez kilkanaście odcinków toczy się gra o Kryształową Kulę oraz 100 tysięcy złotych dla gwiazdy i 50 tysięcy dla tancerza.

Najnowszy, trzynasty już sezon odbędzie się podczas jesiennej ramówki. Na razie jedynym oficjalnym uczestnikiem jest Krzysztof Rutkowski, który jak przekazał cały dochód, który otrzyma za odcinek tanecznego show przekaże na cele charytatywne.

ZOBACZ TAKŻE: Taniec z gwiazdami 13: Krzysztof Rutkowski nowa gwiazdą show. Detektyw nie przyjmie wynagrodzenia

Informowaliśmy Was również, że prawdopodobnie w najnowszym sezonie zobaczymy również Michała Mikołajczaka oraz sumy, którą wynegocjował w producentami tanecznego show.

Rozenek zatańczy w Tańcu z gwiazdami?

Producenci co edycję stają przed trudnym zadaniem skompletowania zespołu uczestników, którzy zaciekawią i ściągną przed telewizory masę widzów. Pomimo tego, że program emitowany jest już kilkanaście lat w polskim show-biznesie w dalszym ciągu są osoby, które wywołałyby niemałe poruszenie decydując się na udział w programie. Do grona tego należy m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan, która od lat zajmuje stabilne miejsce w polskiej telewizji.

Jak się okazuje, Małgorzata Rozenek cały czas brana jest pod uwagę przed producentów Tańca z gwiazdami. Portal Jastrząpost dotarł do Iwony Pavlović, z pytaniem, czy widzi Małgosię w jury nowego sezonu. Warto pamiętać, że ma ona doświadczenie. Małgorzata szkoliła się z baletu.

Iwona Pavlović ma jednak inne zdanie na ten temat! Jedna z prowadzących widzi Rozenek w ekipie produkcji jednak nie na miejscu jury a uczestnika:

“Nie, niech ona zatańczy. Ja bym chciała, żeby ona zatańczyła. Jak ona ma być w jury. Chociaż mogłaby być jako gwiazda. Ta, która mniej się zna na tańcu, ale mogłaby to wrażenie artystyczne oceniać. Ja bym wolała, żeby Małgorzata zatańczyła. Z takim ciałem jak ona nie wolno siedzieć. Z takim ciałem jak ona trzeba wyjść na parkiet i się pokazywać. Małgosiu, zapraszamy.”

Małgorzata Rozenek-Majdan
scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

A Wy, chcielibyście, żeby Małgorzata Rozenek-Majdan zatańczyła w Tańcu z gwiazdami?

Źródło: Jastrząbpost, Instagram Małgorzaty Rozenek-Majdan, Tańca z gwiazdami

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej