“Taniec z gwiazdami 14”: Dramat uczestniczki! Przez złamanie zrezygnuje z programu?

2 marca 2024
Przez: : M.J

W niedzielę, 3 marca, rusza kolejna edycja “Tańca z Gwiazdami”. Zapowiedź programu wzbudza duże zainteresowanie wśród fanów, którzy z niecierpliwością oczekują na występy swoich ulubionych uczestników. Jednakże, nie wszyscy artyści, staną do tanecznego pojedynku pełni sił. Beata Olga Kowalska, znana aktorka, doznała kontuzji w trakcie przygotowań do występu. Jej udział w programie stoi pod znakiem zapytania?

Poważna kontuzja uczestniczki Tańca z gwiazdami 14

Beata Olga Kowalska, znana z takich seriali jak “Ranczo”, “Ojciec Mateusz” czy “M jak Miłość”, jest uczestniczką tegorocznej edycji “Tańca z Gwiazdami”. Jej trenerem jest Mieszko Masłowski, który ma na swoim koncie wiele sukcesów.

Niestety, podczas ćwiczeń do niedzielnego występu, aktorka doznała kontuzji – złamane żebro. Jest to uraz dość bolesny, który utrudnia jej swobodne poruszanie się. W związku z tym, pojawiły się pytania, czy 57-letnia aktorka będzie w stanie zaprezentować się na parkiecie.

Beata Olga Kowalska zatańczy ze złamanym żebrem?

Jednakże, pomimo kontuzji, Beata Olga Kowalska nie zrezygnowała z udziału w programie. Jej przeciwnikami w walce o Kryształową Kulę będą m.in. Filip Chajzer, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Maciej Musiał, Krzysztof Szczepaniak czy Roksana Węgiel. Występy oceniać będzie nowy skład jury: Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak, Tomasz Wygoda oraz Iwona Pavlovic.

Warto dodać, że podobne kontuzje zdarzały się już wcześniej w “Tańcu z Gwiazdami”. Jednak nie ma się czym martwić, wszyscy uczestnicy programu, zarówno gwiazdy, jak i tancerze, są pod opieką najlepszych specjalistów, którzy dbają o ich zdrowie. 

Mimo kontuzji, fani programu nadal mogą spodziewać się emocjonujących występów i zaciętej rywalizacji na parkiecie. Z niecierpliwością oczekujemy rozpoczęcia nowej edycji “Tańca z Gwiazdami” i życzymy wszystkim uczestnikom szybkiego powrotu do zdrowia.

Źródło: Pomponi.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej