“Taniec z Gwiazdami 14”: Pavlović zmiażdżyła Kaźmierską! Kto odpadł w 1. odcinku show?!

3 marca 2024
Przez: : M.S.

Po dwóch latach na antenę Polsatu powrócił uwielbiany przez widzów program taneczny. 14. edycja “Tańca z Gwiazdami” wystartowała z wielkim przytupem. Która z par zachwyciła jurorów i widzów, a która opuściła program?

14. edycja Tańca z Gwiazdami

“Taniec z Gwiazdami” to niewątpliwie jeden z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych w telewizji. Początkowo taneczne show emitowane było w stacji TVN, a teraz po 14-ty widzowie mają okazję oglądać swój ukochany program w Polsacie.

Aktualnie emitowana jest 14. edycja Tańca z Gwiazdami. Gospodarzami show niezmiennie pozostali Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut- Jeżyna. Spora zmiana zaszła natomiast w składzie jury. Przypomnijmy, że z programem pożegnali się Michał Malitowski, Andrzej Piaseczny oraz Andrzej Grabowski. W nowym sezonie tańce uczestników oceniają: Iwona Pavlović, Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak oraz Tomasz Wygoda.

W 14. edycji w programie powalczą same gwiazdy. Widzowie na parkiecie zobaczą Macieja Musiała, Roksanę Węgiel, Małgorzatę Ostrowską-Królikowską, Kamila Baleję, Anitę Sokołowską, Fillipa Chajzera, Maffashion, Krzysztofa Szczepaniaka, Adama Kszczota, Aleksa Mackiewicza, Beatę Olgę Kowalską oraz Dagmarę Kaźmierską.

1 odcinek Tańca z Gwiazdami 14

Za nami pierwszy odcinek tanecznego show. Jako pierwsi na parkiecie pojawili się Beata Olga Kowalska oraz Mieszko Masłowski, którzy zaprezentowali na parkiecie cha-chę. Jurorzy mimo miłych słów dość surowo oceniali tę parę przyznając jej zaledwie 18 punktów.

Następni tango zatańczyli Filip Chajzer i Hanna Żudziewicz. Iwona Pavlović pochwaliła przebojowość prezentera, jednak zwróciła uwagę na brak osadzenia w stopach. Ostatecznie para zdobyła 22 punkty.

Jako trzeci na parkiecie pojawili się Sara Janicka i Krzysztof Szczepański, którzy zatańczyli jive’a. Para w sumie otrzymała 21 punktów od jury.

Następnie swoje umiejętności taneczne zaprezentowała para: Adam Kszczot oraz Kasia Vu Manh, którzy zatańczyli pasadoble. Tym razem jury nie było zbyt łaskawe i łącznie przyznało parze- 18 punktów.

Na te występ z pewnością z niecierpliwością długo czekali fani młodej wokalistki. Roksana Węgiel i Michał Kassin zatańczyli cha-chę. Iwona Pavlović zarzucili młodej wokalistce.

“Twoja szklanka jest piękna, ale pusta” – powiedziała Pavlović,

Para zdobyła w sumie 29 punktów.

Walca angielskiego zaprezentowała Małgorzata Ostrowska-Królikowska oraz Kamil Gwara. Rafał Maserak przyznał, że bardzo wzruszył się tym występme, natomiast Czarna Mamba zarzuciła aktorce, że źle stawiała kroki zaczynając od palców. Para zdobyła w sumie 19 punktów.

Kolejni na parkiecie pojawili się Julia Kuczyńska “Maffashion” i Michał Danilczuk, którzy zatańczyli jive’a. Iwna Pavlović przyznał, że zauroczyła ją skromność Julki. W sumie para zdobyła 29 punktów.

Walca wiedeńskiego zatańczyli Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel. Iwona Pavlović skrytykowała Królową życia za zbyt szybkie tempo:

Dagmaro! Jak zaczęłaś tańczyć, włączyłaś speeda, myślałam, że rozwalisz scenę! Mało tego – wyskakiwałaś z rytmu, a to jest już katastrofa – powiedziała Czarna Mamba.

Para otrzymała najmniej punktów do tej pory bo zaledwie 17.

Rumbę zatańczyła para numer 9 , czyli Kamil Baleja i Magdalena Perlińska. Niestety występ tego duetu nie bardzo przypadł do gustu jurorom, którzy przyznali Kamilowi i Magdzie zaledwie 17 punktów.

Anita Sokołowska i Jacek Jeshke zaprezentowali na parkiecie tango. Jurorzy nie kryli ogromnego zachwytu występem tej pary.

“Anitko urzekł mnie Twój taniec” – powiedziała

Para zdobyła 32 punkty!

Następnie na scenie widzowie mogli podziwiać taneczne popisy Aleksa Mackiewicza i Izabeli Skierskiej, którzy zatańczyli walc wiedeński. Sędziowie nie kryli swojego ogromnego zachwytu nad talentem tanecznym aktora. Para zdobyła 32 punkty.

Ostatnią parą, która pojawiła się parkiecie byli Maciej Musiał i Daria Syta, którzy zatańczyli cha-chę.

Rafał Maserak docenił feeling aktora, natomiast Iwona Pavlović zarzuciła mu złą pracę rąk.

W sumie Maciej i Daria zdobyli 28 punktów.

Kto odpadł w 1 odcinku TzG 14?

Krzysztof Ibisz ogłosił, że w 1. odcinku Tańca z Gwiazdami 14 żadna z par nie odpadła!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej