„Taniec z gwiazdami finał”: Agnieszka Kaczorowska ma swojego faworyta?

25 października 2021
Przez: : W.M.

Już dzisiaj wieczorem odbędzie się wielki finał 12. edycji Tańca z gwiazdami. Była tancerka, która nie raz występowała w tanecznym show, powiedziała, kto jej zdaniem powinien otrzymać Kryształową Kulę. Agnieszka Kaczorowska ma swojego faworyta?

Taniec z gwiazdami 12 finał

Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars od lat dostarcza widzom wielu emocji. Już w najbliższy poniedziałek o godzinie 20.05 na antenie stacji Polsat rozpocznie się finał 12. edycji TzG. Kilka tygodni temu do rywalizacji o Kryształową Kulę stanęło 10 znanych gwiazd, którym towarzyszyli profesjonalni tancerze. Z każdym odcinkiem z programem pożegnać musiała się kolejna para.

W finałowym odcinku Tańca z gwiazdami o wygraną walczyć będą dwie najlepsze pary. Tydzień wcześniej z programu odpadła Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz. Do finału dostali się Kajra i Rafał Maserak, a także Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. Kto czyich rąk trafi Kryształowa Kula i nagroda pieniężna w wysokości 100 tys. dla gwiazdy i 50 tys. złotych dla tancerza? O tym zdecydują widzowie, którzy oddawać będą głosy na swoich faworytów.

Kaczorowska o finale Tańca z gwiazdami

Agnieszka Kaczorowska przez kilka edycji była jedną z tancerek biorących udział w Tańcu z gwiazdami. Swoją przygodę z programem zakończyła w 2018 roku, a jej partnerami tanecznymi w programie byli Rafał Maślak, Krzysztof Wieszczek, Łukasz Kadziewicz, Nikodem Rozbicki, Michał Malinowski i Antek Smykiewicz.

Od pewnego czasu Agnieszka poświęca się głównie aktorstwu i opiece nad dziećmi. Mimo iż Kaczorowska nie występuje już w programie Taniec z gwiazdami, śledzi odcinki nowej edycji show. Aktorka w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, co sądzi o finale 12. edycji TzG. Która para zdaniem Agnieszki powinna wygrać?

To są najlepsze dwie pary tej edycji. Także super się ułożyło, że najlepiej tańczący wylądowali w tym finale. Wiadomo, że różnie bywa. Czasami głosy widzów są za kimś, kto tańczy słabiej. Natomiast teraz to będzie bardzo wyrównany finał, więc nie mogę powiedzieć dzisiaj za kim jestem. Niech pokaże to ten finał, kto jest lepszy.” – powiedziała Agnieszka dla Jastrząb Post

Agnieszka Kaczorowska o finale TzG
Agnieszka Kaczorowska w Tańcu z gwiazdami

Zgadzacie się ze zdaniem Agnieszki Kaczorowskiej?

źródło: Instagram TzG/Instagram Agnieszki Kaczorowksiej/Jastrząbpost.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej