„Taniec z gwiazdami 12”: Poznajcie nowych prowadzących. Te nazwiska mogą Was zaskoczyć

23 sierpnia 2021
Przez: : J.J

Wielkimi krokami zbliżamy się do premiery pierwszego odcinka najnowszej edycji Tańca z gwiazdami, który pokochało wielu Polaków. Oprócz wielu gwiazd, które pojawią się w tym sezonie na najpopularniejszym parkiecie tanecznym zobaczymy również nowych prowadzących. Poznajcie szczegóły

Nowa edycja tanecznego show

Jesteśmy coraz bliżej jesiennej ramówki, która przyniesie wiele seriali i programów rozrywkowych, na które czeka wielu widzów. Jednym z nich będzie uwielbiany Taniec z gwiazdami, który doczekał się już w naszym kraju 12 edycji, a każda z nich skupia przed telewizorami masę widzów. W najnowszej edycji na parkiecie jak zwykle zobaczymy wiele znanych osób. Wśród nowych uczestników, którzy udowodnią swój taneczny dryg należy zaliczyć Oliwię Bieniuk, Kajrę czy Izę Małysz. Wielkim zaskoczeniem okazało się nowy skład jurorski oraz nowe twarze wśród prowadzących.

Zobacz także: Wszystkich uczestników dwunastej edycji Taniec z gwiazdami

Zobacz także: Zmiany w emisji 12 edycji

Nowi prowadzący

Niedawno informowaliśmy Was, że jedną z nowych prowadzących będzie Izabela Janachowska. Jak się okazuje, to nie wszystkie zmiany, które będą czekały na fanów tego widowiska. Dziś media obiegła kolejna zaskakująca informacja. Do grona prowadzących, którzy pokażą nam, jak wygląda program za kulisami dołączą Wiktoria Gąsiewska oraz Patryk Cebulski, czyli jedni z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia w naszym kraju:

„📣Dokładnie za tydzień startujemy z 12.edycją i mamy dla Was mega newsa 💥 Kulisy @tanieczgwiazdami poprowadzą @wiktoria_gasiewska i @patrykcebulski w @polsatcafeofficial 💥 Ten aktorski duet znacie doskonale z serialu “Kowalscy kontra Kowalscy”. A tej jesieni pokażą wam backstage najbardziej roztańczonego programu @polsatofficial– czytamy na oficjalnej stronie Tańca z gwiazdami

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska spotyka się z tancerzem z Tańca z gwiazdami?

Jak aktorzy podchodzą do nowego zawodowego wyzwania? Nie ukrywają, że będzie to dla nich nowość jednak postarają się dać z siebie wszystko:

„Z „Tańcem z Gwiazdami” miałam okazję zetknąć się jako uczestniczka, ale prowadzenie kulis tego wyjątkowego show to dopiero prawdziwe wyzwanie. Nie mogę się doczekać, by pokazać widzom, jak „TzG” wygląda od kuchni. Szykujemy masę niespodzianek, więc bądźcie z nami! – mówi Wiktoria. – „Taniec z Gwiazdami” to kultowy format i nie ukrywam, że mam wielką tremę – dodaje Patryk Cebulski. – Bardzo się jednak cieszę, że mogę dołączyć do ekipy programu i to w takiej roli. „Kulisy TzG” są emitowane na żywo, więc możecie spodziewać się masy dobrej zabawy”

Jak oceniacie ten wybór?

Źródło: Instagram Taniec z gwiazdami

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej