Połącz się z nami

Wiktoria Gąsiewska przyłapana z tancerzem z TzG. To już koniec jej związku z Adamem Zdrójkowskim? Aktorka komentuje

Wiktoria o zdjęciach z Lipowskim

Z życia gwiazd

Wiktoria Gąsiewska przyłapana z tancerzem z TzG. To już koniec jej związku z Adamem Zdrójkowskim? Aktorka komentuje

W miniony poniedziałek po finale Tańca z gwiazdami paparazzi przyłapali na wspólnym wyjściu kilka osób związanych z produkcją show. Na ujęciach widać było bliższą zażyłość pomiędzy Wiktorią Gąsiewską i Jakubem Lipowskim. Media zaczęła spekulować koniec dotychczasowego związku aktorki. Wiktoria w końcu skomentowała plotki krążące w mediach.

Taniec z gwiazdami 12 finał

Na ten dzień czekało wielu fanów programu Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars. W miniony poniedziałek widzów stacji Polsat czekały wielkie emocji. To właśnie wtedy odbył się wielki finał najnowszej edycji TzG, w którym zmierzyły się ze sobą dwie pary.

Zobacz także: Gąsiewska kupiła mieszkanie

O Kryształową Kulę walczyły dwie najlepsze pary tej edycji, lecz statuetka, jak i nagroda pieniężna w wysokości 100 tys. złotych dla gwiazdy i 50 tys. złotych dla tancerza ostatecznie trafiła do Piotra Mroza i Hanny Żudziewicz.

Zobacz także: Piotr Mróz wygrał 100 tys. zł. Co zrobi z wygraną?

Para nie ukrywała swojej radości i wzruszenia, że po wielu tygodniach wyczerpujących treningów ich praca doceniona została przez widzów.

Wiktoria Gąsiewska spotyka się z Kubą Lipowskim?

Dzień po finałowym odcinku Tańca z gwiazdami do sieci trafiły zdjęcia, na których zobaczyć można było między innymi prowadzącą kulisy TzG Wiktorię Gąsiewską i Jakuba Lipowskiego. Na fotkach młoda aktorka i tancerz nie szczędzili sobie czułości, idąc za rękę. Po publikacji zdjęć w sieci media momentalnie zaczęły insynuować, że zażyłość między Wiktorią i Jakubem może oznaczać, że między nimi jest coś więcej niż zwykła znajomości i młoda gwiazda już rozstała się z Adamem Zdrójkowskim.

Związek Gąsiewskiej i Zdrójkowskiego
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski

Wiktoria w rozmowie z Faktem odniosła się do zdjęć, które obiegły media. Mimo iż nie skomentowała, czy jej związek z Adamem to już przeszłość, jasno dała do zrozumienia, co sądzi o uwiecznianiu takich momentów na zdjęciach.

Zobacz także: Wielkie zmiany w życiu Adama Zdrójkowskiego

„Po finałowym odcinku „Tańca z Gwiazdami” wszyscy zaangażowani w projekt świętowali zwycięstwo Piotra Mroza. Jak widać na zdjęciach, nikogo dobry humor nie opuszczał. Nie rozumiem, w jakim celu ktoś uwiecznił moje wygłupy z bratem i znajomymi. Ale mimo wszystko ja bawiłam się świetnie. Peace and love” – powiedziała Wiktoria w rozmowie z Faktem

Zobacz także: Koniec związku Zdrójkowskiego i Gąsiewskiej! Jest oświadczenie!

Tancerz Jakub Lipowski
Jakub Lipowski z TzG

Zgadzacie się z Wiktorią?

źródło: Instagram Wiktoria Gąsiewska/Instagram Jakub Lipowski/Fakt

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry