“Taniec z Gwiazdami”: Krzysztof Krawczyk miał wziąć udział w show. Odmówił przez żonę…

15 września 2022
Przez: : M.S.

W ostatnim odcinku 13. edycji Tańca z Gwiazdami, produkcja zdecydowała się uczcić urodziny Krzysztofa Krawczyka, który 8 września skończyłby 76 lat. Z tej okazji na scenie programu pojawiła się żona zmarłego muzyka, Ewa Krawczyk, która wyjawiła, że artysta odmówił wzięcia udziału w show. Dlaczego?

Wspomnienie Krzysztofa Krawczyka w Tańcu z Gwiazdami

Taniec z Gwiazdami to niewątpliwie jeden z najbardziej lubianych i oglądanych programów rozrywkowych w telewizji. Aktualnie w Polsacie trwa 13. edycja tanecznego show. Ostatni odcinek Tańca z Gwiazdami poświęcony był pamięci Krzysztofa Krawczyka, który 8 września obchodziłby 76. urodziny.

Z tej okazji uczestnicy programu zatańczyli dla największych hitów zmarłego artysty. Ponadto, na widowni programu zasiadła wdowa po Krzysztofie, Ewa Krawczyk, która skomentowała pomysł produkcji Tańca z Gwiazdami:

“Piękny prezent dla Krzysztofa, dla mnie i jego fanów. Że możemy słuchać jego piosenek. Chyba nie mogliśmy lepszego prezentu sobie wymarzyć”

Ponadto wdowa po artyście w rozmowie z Super Expressem zdradziła, że wraz z mężem byli wielkimi fanami tanecznego show i wielokrotnie wysyłali smsy na swoich ulubieńców:

“Razem z Krzysiem wysyłaliśmy SMS-y na naszych ulubieńców”

Ewa i Krzysztof Krawczykowie
Krzysztof Krawczyk, Ewa Krawczyk, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Ewa Krawczyk wskazała także tancerza, którego darzyli największą sympatią. Wyznała, że to Rafał Maserak skradł ich serca i nadali mu przezwisko “spirytusik” ze względu na jego żywiołowość:

“Jest pozytywny, radosny i bardzo energetyczny. Kiedyś nawet się z nim spotkaliśmy na trasie i przyszedł się z nami przywitać. Powiedzieliśmy mu, że tak go nazwaliśmy”

Krzysztof Krawczyk miał wystąpić w Tańcu z Gwiazdami

Ponadto, żona zmarłego muzyka zdradziła, że Krzysztof dostał propozycję wzięcia udziału w programie. Jednak muzyk ze względu na szacunek do żony nie zgodził się wystąpić na parkiecie show. Ponadto, muzyk miał problemy z biodrami”

“Po pierwsze, miał już wtedy problemy z biodrem, a po drugie, mieliśmy taką zasadę, że ja nie tańczę z żadnymi mężczyznami, a on z żadnymi kobietami” — wyznała Ewa Krawczyk.

Wdowa po piosenkarzu przytoczyła również jego słowa, których użył podczas odmowy:

“Żona by mi oczy wydrapała, gdybym się zgodził”.

ZOBACZ TAKŻE: Jak wygląda grób Krzysztofa Krawczyka?

Źródło Super Express, Polsat

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej