„Taniec z gwiazdami”: Maffashion wystąpi w kolejnej edycji?

12 listopada 2021
Przez: : W.M.

Za nami wielki finał 12. edycji Tańca z gwiazdami, a widzowie już czekają na kolejną edycję tanecznego show. Czyżby w nowym sezonie pojawiła się jedna z najpopularniejszych influencerek w kraju? Maffashion zatańczy w Tańcu z gwiazdami?

Julia Kuczyńska
Maffashion pojawi się w nowej edycji TzG?

Taniec z gwiazdami

Program Taniec z gwiazdami od lat jest jednym z najchętniej oglądanych formatów stacji Polsat. Chociaż pierwsze edycje muzycznego show emitowane były przez stację TVN, kolejne sezony od 2014 roku z powodzeniem pojawiają się na antenie Polsatu.

25 października odbył się wielki finał 12. edycji Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami. O zwycięstwo w programie walczyły ze sobą dwie najlepsze pary tej edycji – Magdalena “Kajra” Kajrowicz-Zapała i Rafał Maserek oraz Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. Ostatecznie decyzją widzów Kryształowa Kula i nagroda pieniężna trafiły w ręce Piotr i Hani.

Maffasion w nowej edycji TzG?

Mimo iż emocje po finałowym odcinku 12. edycji Tańca z gwiazdami nie zdążyły jeszcze opaść, wielu fanów programu już myśli o tym, które gwiazdy pojawią się w kolejnej edycji tanecznego show.

Ostatni post, który pojawił się na profil Maffashion, może sugerować internautom, że to właśnie influencerka pojawi się w 13. sezonie TzG. 32-latka pokazała swoim obserwatorom krótki filmik, na którym ubrana w błyszczącą sukienkę, prezentuje się w namiętnym tańcu. Co ciekawe, Julia podpisała swój post hasztagiem „dancingwiththestars”.

Chociaż tak naprawdę nie wiadomo, czy Maffahion pojawi się w kolejnej edycji TzG, prowokacja influnecerki była jak najbardziej udana. Pod filmem Kuczyńskiej pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci wyrazili ogromną aprobatę na udział Maff w programie.

“Co jak co, ale na Maff w #dancingwiththestars to ja czekam od kilku lat”

“Kolejna edycja jest Twoja @maffashion_official wygrasz na bank”

Taniec z gwiazdami z Maffashion
Maffashion zatańczy w Tańcu z gwiazdami?

Chcielibyście zobaczyć Maffashion w Tańcu z gwiazdami?

źródło: Instagram Maffashion

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej