Połącz się z nami

„TANIEC Z GWIAZDAMI”: Mamy najnowsze informacje! Znany kolejny uczestnik!

News

„TANIEC Z GWIAZDAMI”: Mamy najnowsze informacje! Znany kolejny uczestnik!

Nowa edycja „Tańca z gwiazdami” to jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji. Do grona gwiazd dołączyła kolejna, bardzo barwna postać! Na parkiecie zobaczymy ADAMA MAŁCZYKA!

Na bieżąco informujemy Was o nowych uczestnikach kolejnej edycji tanecznego show. Wiadomo już, że na parkiecie zobaczymy Barbarę Kurdej – Szatan oraz jej męża Rafała Szatana – przeczytać o tym możecie TUTAJ.
Kolejną gwiazdą programu będzie prezenterka ESKA TV – Ola Kot. Blond piękność będzie sporą konkurencją dla Barbary! O tym natomiast pisaliśmy TUTAJ.

Kilkanaście godzin temu pojawiła się najnowsza informacja, która zdradziła kto następny pojawi się na parkiecie, by zawalczyć o kryształową kulę – jest to ADAM MAŁCZYK – aktor kabaretowy, jeden z członków krakowskiej Formacji Chatelet.
Mężczyznę możecie kojarzyć z programu „TVN
Maraton Uśmiechu” gdzie pełnił rolę współprowadzącego oraz z teleturnieju „TV4 Hole in the Wall”. Artysta kabaretowy wniesie do programu na pewno wielką dawkę humoru!
Na profilu programu pojawiło się zdjęcie komika wraz z opisem:

„Adam Małczyk. Komik. Współzałożyciel i obecny lider @formacja.chatelet. Autor tekstów, stand-uper i aktor kabaretowy. Wielbiciel gór i tata trójki dzieci, co uważa za swój największy sukces. Jak poradzi sobie na naszym parkiecie? Na pewno będzie zabawnie #adammałczyk #formacjachatelet #chatelet #kabaret #tanieczgwiazdami #tzgpolsat #tzg10 #byledojesieni – czytamy.
Adam Małczyk. Komik. Współzałożyciel i obecny lider @formacja.chatelet. Autor tekstów, stand-uper i aktor kabaretowy. Wielbiciel gór i tata trójki dzieci, co uważa za swój największy sukces. Jak poradzi sobie na naszym parkiecie? Na pewno będzie zabawnie.”

Do sieci wypłynęły również pozostałe nazwiska gwiazd, które stoczą batalię o kryształową kulę (te z pożądanej teczki Malwiny Wędzikowskiej – przeczytacie o tym TUTAJ). Okazało się, że na parkiecie zatańczy trener personalny oraz zawodnik MMA – AKOP SZOSTAK, kucharz z zamiłowania i zwycięzca jednej z edycji „MasterChefa” oraz „Agenta – Gwiazdy 4” – DAMIAN KORDAS. Do grona artystów, komików, trenerów, kucharzy dołączy również wokalistka – MAGDA BERDA oraz wnuczka Millera – MONIKA MILLER.

Jak oceniacie skład nowej edycji?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry