“Taniec z Gwiazdami”: Nowa edycja z ogromnymi zmianami. Tego nie było nigdy

5 lipca 2024
Przez: : W.M.

Już jesienią nowy sezon uwielbianego przez widzów programu “Taniec z Gwiazdami”. Okazuje się, że w 15. edycji zarówno widzów, jak i uczestników walczących o Kryształową Kulę, czekać mają spore zmiany!

Program “Taniec z Gwiazdami” cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem widzów już od wielu lat. Po niemal dwuletniej przerwie, w marcu tego roku show powróciło na antenę, przyciągając przed ekrany tłumy widzów. Produkcja zdołała zgromadzić imponujący skład gwiazd, w tym takie osobistości jak Maffashion, Maciej Musiał, Filip Chajzer, Roksana Węgiel i Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Po tygodniach emocjonujących zmagań, triumfatorką ostatniej edycji okazała się Anita Sokołowska, która w parze z Jackiem Jeschke zdobyła Kryształową Kulę.

Anita Sokołowska i Jacek Jeschke, fot. Instagram

Wkrótce ruszy kolejna, 15. edycja programu, której start zaplanowano na wrzesień. Tym razem Polsat otwiera drzwi dla nowych talentów tanecznych, ogłaszając nabór do grona tancerzy show.

“Wracamy do Was z 15. edycją @tanieczgwiazdami już we wrześniu 💃🕺 Ponownie zrobi się gorąco na naszym parkiecie!🔥🔥

Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę 🎁 Dołącz do najbardziej roztańczonej ekipy i powalcz o Kryształową Kulę! Zostań tancerzem #TZG15 🙌 Więcej informacji w naszym bio! #tanieczgwiazdami #polsat”— czytamy w komunikacie opublikowanym w sieci.

Zainteresowani profesjonaliści mają czas do 10 lipca, aby zgłosić swoją kandydaturę.

Zobacz także: “Taniec z Gwiazdami: Kolejny uczestnik ujawniony? “Po latach odmawiania udziału w show zdecydował się”

Zmiany w nowym sezonie “Tańca z Gwiazdami”

Pierwsza emisja “Tańca z Gwiazdami” miała miejsce wiele lat temu na antenie TVN, lecz od kilku lat program jest flagową rozrywką Polsatu. Jak donosi portal Wirtualne Media, nadchodząca edycja wprowadzi kilka istotnych nowości, w tym możliwość dogrywki dla par, które zajęły ostatnie miejsca w danej rundzie. W tej dodatkowej szansie to jednak jurorzy, a nie widzowie, zdecydują o ich dalszym losie w programie.

“W wyścigu po Kryształową Kulę wystartuje 11 par. Nowością będą tak zwane dogrywki — w niektórych odcinkach pary, które otrzymały najmniej punktów dostaną szansę na ponowne zatańczenie. W dogrywce jednak nie będą ich już oceniać widzowie, ale sami jurorzy i to ich głos przesądzi o dalszym udziale w programie” – czytamy

Premiera nowego sezonu zaplanowana jest na 8 września, a odcinki będą emitowane w każdą niedzielę o godzinie 20:00. Wszystko wskazuje zatem na to, że zmiany te mają na celu zwiększenie dynamiki konkursu i jeszcze większe zaangażowanie widzów.

Czekacie na nowy sezon “TzG”?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej